2737
2734
من ناراحت نشدم من حرفم اینه تادلیل رونفهمیدیم نبایدنظری بدیم و بگیم نمیدونم نظری ندارم  کل ح ...

خدا رو شکر این پدر و مادر بچه شونو کشتن 

حالا هر جا حرف میشه اسم این دو تا رو میارن

بجز پدر و مادر بابک خرمدین مثال دیگه ای داری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم قضاوت نکن رای کامل نده تا نمیدونیییییی😒 چندبار باید بگم من این چیزارو اخهه هااا؟

خانم اجازه بخداا دلیلاشوو خوندمم😂

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
2728

بابا جان تو خودتم داری ما رو قضاوت میکنی بهمون اتهام میزنی که ما داریم تو رو قضاوت میکنیم و از بالا بهمون نگاه میکنی و یکسره در حال امر و نهی کردن که ما اشتباه میکنیم و تو خودت خوبی ، همین یک کلمه رو یاد گرفتی قضاوت قضاوت

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
البته شعارمیدن من برام جالبه یه سریاکه دلیل پرسیدن رو واقعالذت بردم ازشون چون باید بادبگیریم تاا ...

میدونی عزیزم وقتی موضوعاتی که حساسیت روش دارن مطرح میشه معمولا مردم بیشتر گارد میگیرن و قضاوت میکنن، مسئله ی پدر و مادر تو جامعه ی ما ازون موضوعات حساسه که تا دهن باز میکنی همه گارد میگیرن

میبینی که میگم پدر و مادر بدی رو تموم کردن باز میگن کوتاه بیا😂

حالا شما میگی قضاوت، خیلی مونده تا جامعه ی ما به نقطه ای برسه که قضاوت نکنه و سطحی نگاه نکنه به هر موضوعی

خدا رو شکر این پدر و مادر بچه شونو کشتن  حالا هر جا حرف میشه اسم این دو تا رو میارن بجز پدر و ...

یعنی خداییش با تمام فجایعی که تو مملکت همیشه بوده و این سال‌های آخر با اومدن اینترنت کاملا علنی پخش میشه ( از کودک همسری کردن دخترا بگیر تا با داس سر بچه تو قطع کردن برو تا کودک آزاری پدر و مادری معتاد ) ، هنوز م میخواییم بگیم همه پدر و مادرا لیاقت احترام و بزرگ‌تری دارن ؟؟؟ 

بیشترین آمار طلاق هم که بعد فقر ماشالله میرسه به خانواده ها که علت اصلی این امارن ! من نمیگم ، امار میگه 

2738
شما چطور بدون توضیح من متوجه شدی که قضیه به من ربط داشت؟؟؟؟ قضاوت

همیشه همینه همه چیز گردن عروسه 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
وچقدر بده که مابدون کوچکترین اگاهی رای کامل صادرمیکنیم

خب بودن کسایی ک قصاوتی نکردنو ازتون دلیل خواستن واسه کارتون مثل خودم.ایا این ی امتحان بود فقط واسه سنجیدن ادما یا ن واقعا ی ماجرتی واقعی بود؟اگه واقعیه خب چرا توضیحی دربارش نمیدید اگه غیرواقعیه مردم رو اینچیرا حساسن خوداگاه یا ناخوداگاه خودشونو جای اون خانواده میزارن و واسه همینه ک اکثرا قضاوت میکنن‌.یسری رفتار رو نمیشه درست کرد الان تو این تاپیک مثلا متحول میشن اما بعد دوباره برمیگردن سرجای اول چون یادشون میره اکثرا

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤

👀👀

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
2706