2733
2734

بهم زنگ نمیزنه محل نمیده اگ بهش بگم کجای چیکار میکنی با لحن بدی میگه تو چیکار داری مگه من از تو سوال میکنم کجای امشب هم عکس بیابون برام فرستاد ک یعنی من رفتم بیرون گردش،جواب دادم خوش بگذره تیک اول تحویل داده شد تیک دوم نت خاموش شد ک یعنی دلش نخواست بامن چت کنه اینقد براش غریبم که حالم خوب نیست با گریه تایپ میکنم ک ینفر با پیامش دلم گرم کنه

لوسه محلش نذار 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب با هم برید خونه پدرت چرا تنها

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2728
2738
اصلان نمیاد خونه پدرم  چیکار کنم اگ نرم دلم تنگ میشه  

چرا نمیاد؟دلیلی داره؟مشکلی. باهاشون داره؟

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
چرا نمیاد؟دلیلی داره؟مشکلی. باهاشون داره؟

واله انگار افسردگی داره از شلوغی خوشش نمیاد هیچ کسی کاریش نداره اینقدر بهش محبت میکنن زنگ میزنن بیا ولی اون ن تنها خونه پدرم   خونه خانواده خودش هم نمیاد

واله انگار افسردگی داره از شلوغی خوشش نمیاد هیچ کسی کاریش نداره اینقدر بهش محبت میکنن زنگ میزنن بیا ...

پس کلا اینطوریه ولش بزار ب حال خودش باشه باهاش بحث نکن دهن ب دهن نشو بعد ک رفتی خودت مثل قبل باش یکمم مهربونی کن تا عادی بشه براش

اگه ازدواج کردی دیگه قرار نیس تنها بری جایی.با همسرت برین خب

وقت نمیاد چیکار کنم چندین ساله تنها میرم اون نمیاد دوروز تو خونه بشینه همش میخابه ولی مارو جای نمیبره