2733
2739

من ده ساله ازدواج کردم ، نه عقدی داشتم و نه عروسیه آنچنانی ، نه خرید عروسی ، موقع عروسی فقط برام یه حلقه خریدن و حوله و لباس عروس هم اجاره کردم ، از فاصله عقد تا عروسی هم دو سه تا النگو آوردن ، شوهرمو دوست داشتم ، با عشق باهاش ازدواج کردم و پای نداری ، بی پولی ، پای سخت بچه دار شدنمون ،پای همه چیش وایسادم ، با بی پولی شوهرم و پدر شوهرم کنار اومدم و همیشه احترامشونو داشتم ، الان که اوضاع مالیشون خوب شده میخاد به خاطر جبران این چند سال بهم 300تومن بده، خیلی خوشحالم و نمی‌دونم چیکارش کنم ، خودم میگم یه ماشین خوب بگیرم ، بنظر شما چیه دوستان 

می‌خوام بهتون بگم صبر کنید ،احترام نگه دارید و توکل کنید بخدا ، همه چی درست میشه ، با کوچکترین چیزی جا نزنید ❤️❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

خداروشکر

چ عالیییی

هر چی دوست دارین بگیرین ماشینم عالیه

انشالله ب سلامتی و دل خوش ازش استفاده کنین 😍🙇❤

من که نشد باد بشم برم تو موهات ولی عوضش تو حسابی اشک شدی رفتی رو گونم                           دود شدی رفتی تو سینم...👐🌌
2706