2726

بلکه حرف زدیم و چون مدرس زبان قرار شد هر روز باهم انلاین ویدیو کال زبان کار کنیم اقا من جییییییییییییییییغ

عکسشو بزارم بعد میشه پاک کرد؟

هیچ چیز در دنیا به اندازه بی عدالتی به وضوح احساس و درک نمی شود.#چارلز_دیکنز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تا سه دقیقه میشه پاک کرد

تبریک 

اما یه نصیحت دارم زیاد خوش نکن خودتو

بعد ک این فرصتا تموم بشه داغون میشی

"بیا ره توشه برداریم...کجا؟ هر جا که اینجا نیست..!" {کاربر جدید نیستم، خودم خواستم کاربری قبلیم بترکه.} My life's moon light🌍🌙

اره پاک میشه

از خوشحالیت انرژی مثبت گرفتم😂😋😍😍😍😍

با اینکه داستان منو بد نوشتی🥲                              ولی تو هنوز خدای خوب منی🥹                                دلا بسوز ؛ که سوزِ تو کارها کند 😪🌴و دردی نهفته در دل...🌴 و من دوباره از ته دل میخندم...😅💔

لامصب مغروررررررر جذاببببببب اصن اصن این لحظه تقدیم  هرکسی که کراش داره باددددد🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

هیچ چیز در دنیا به اندازه بی عدالتی به وضوح احساس و درک نمی شود.#چارلز_دیکنز
کراش کدوم بود؟ من با دوست اجتماعی قاطی کردم🤔

کراش یعنی کسی که ازش خوشت میاد ولی اون نمیدونه

تیکر بارداری نیست🦋:)                 یک ترنس       همجنس باز نیست !       دوجنسه نیست!   باعث انحراف نمیشه!       نشانه آخرالزمان نیست!                                                                    اون همونقدر برای این وضعیتش حق انتخاب داشت که تو برای مرد یا زن بودنت داشتی:)       
2706