2726

خیلی خیلی حالم بده احتیاج دارم یکی از ته دل خدا رو صدا کنه ازش بخواد کمکم کنه تو رو خدا اگه ذکری دعایی لحنی بلدید که که خدا حالمو خوب کنه دریغ نکنین دارم دق میکنم از غصه تو رو خدا دعام کنین 

می رسد روزی که احساس مرا باور کنی….🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الهی که بزودی خبرای خوش بشنوی عزیزم..و مشکلاتت حل شه.ـ

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

سوره یس بخون عزیز حالت بهتر میشه، 😔🎄🌹

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

بازبون خودت دعا کن برو وضو بگیر الان خوب موقعی هم هست دورکعت نماز بخون با خدا هم صحبت کن  آروم میشی قطعا

کاربر آقام🌺درخواست دوستی ممنوع 🙏   ‏یه توییت خوندم نوشته بود همه پسرا یه مشت آشـ.ــغال و حیله‌گر و شـ.ــیادن، به هیچکدوم اعتماد ندارم.همون لحظه من داشتم یکی یکی رنگ روی اسمارتیزامو میمکیدم که فقط شکلاتشون بمونه، بعد همه شکلاتا رو با هم بخورم حال کنم.من شیـ.ــادم آخه؟😅😂             

الهی خدایا مقداری از شادی ایندم بگیر و بده به این بندت 

گرچه من خودم خیلیی خیلیی فشار روانی داستم از مودکی فکر کنم کل نی نی سایت منو بشناسن از بس تاپیک زدم اما میدونم چی میکشی حاضر نیستم کسی مثل من فشار روانی بکشه فقط دعا من اسی برام که ارامش داسته باشم و تن سالم

الهی خدایا مقداری از شادی ایندم بگیر و بده به این بندت  گرچه من خودم خیلیی خیلیی فشار روانی دا ...

حتما عزیز دلم فدای دل پاک و بزرگت الهی همیشه سلامت و شاد باشی

می رسد روزی که احساس مرا باور کنی….🖤
2706