2726
عنوان

یه زمانی مادرشوهرم به شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1985 بازدید | 84 پست

عزیزم مادر شوهر من زن داییم هست من عروس دوم هستم جلوی من تو عقد به جاریم میگفت که باباش دستش تنگه بهش گفتم‌ما خیلی توقع نداریم که کمتر غصه بخوره خداروشکر جهازی آوردم که تو کل خاندانشون دختراشون نیاورده بودن انقدر مثال تو زندگیم زد انقدر منو با خیلی ها مقایسه کرد که داره تاوان تک به تک کارها و رفتارهاش رو میده زندگی منم خداروشکر  هیچ کم کسری نداره منم اشکها ریختم الان سال به سال هم نمیخوام ریختشون رو ببینم 

خیلی حساسیا خیلی چرت و پرت قراره بشنوی خودتو قوی کن تو انقد رفتارت رو پایین نیار قیمت نگو ولشون ک ...

اره میدونی از اون حرف ب بعد خیلی حساس شدم اخه چه فکری کرد ک مثلن گفت نمیتونن اون خونه رو پر کنن جالبیش اینجاس ک به خدا عروسی حذف کردم ..‌مهریه ام پایینه خودشون هیج کاری نکردن ادم دلش گرم باشه میدونی برای من این حرفا رو زدن ولی برای جاریم نه چون وضع خانواده اشون خیلی خوبه انگار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلپیر نشو عزیزم.تازه اول راهی...باید خیلی صبور باشی

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2728
شما بودین ناراحت نمیشدی فقط ب خاطر اینک وضع زندگیمون دید بودن اینجوری گفتن :( 

نه میذاشتم بیان جهزیه رو ببینن اونجا یه جواب درست و حسابی میدادم 

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی  ۸۱ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁

توروخدا واسه منم دعا کنید دست بابام تنگه واسه جهیزیه همه چی ام گرونه

برای حاجتم دوتا صلوات بفرستید💓😘 همیشه به قلبت گوش بده درسته که طرف چپ بدنته، ولی همیشه راستشو میگه ♥️
اره میدونی از اون حرف ب بعد خیلی حساس شدم اخه چه فکری کرد ک مثلن گفت نمیتونن اون خونه رو پر کنن جالب ...

ببین اولا که خودت رو با جاریت مقایسه نکن هیچوقت

دوم اینکه ادما ممکنه یه چرت و پرتی بگن حتی خودشون یادشون بره چی گفتن . حالا درسته یکی عاقله و سنجیده حرف میزنه همیشه ولی اکثر ادما که اینجوری نیستن

تو هرچی بهت میگن بذار رو حساب فکر محدودشون یا مثلا تربیت غلطشون اصلاا نذار ذهنت رو پر کنن حتی بعدا بهش فکر نکن که یادت بمونه چون اگه تو هی یادت بیاری کم کم کینه میشه

لایک نکن💨
عزیزم 🥺خداروشکر که داری توعمل میزنی تودهنشون👌

اره خیلی خوشحالم و خدا رو هزاران بار شکر میکنم تاره بدون گرفتن وام  انقد خدا قشنگ برام چید ک خودمم واقعن نمیدونم حتی شوهرمم باورش نمیشد هی بهم میگفت ساده بگیر منم بخاطر اینکه تو چیرای دگ نخان ساده بگیرن ک‌تو عقد همیتکار کردن گفتم شرمندم نمیتونم ساده بگیرم میخام زندگی کنم 😂

وام قرار بدم ب همسرم اینم دومین تو دهنی براشون 😂😂😂

خدا کمکت کنه

براي جور شدن جهيزيه ام صلوات بفرستين😔 خیلی شغل عوض کردم و هیچ فروشی نداشتم🙏🏻 ممنون میشم از هنرم حمایت کنید .پیج روبیکام Artzarigoli.پیج اینستام Artzarigoli🦋💙 کارهای هنری من 🦋💙. عزیزان خرید ندارین حداقل با لایک و اشتراک گذاری ازم حمایت کنید خواهش میکنم🎈⚘ این کار وقت شما رو نمیگیره ولی تو این اوضاع اقتصادی خیلی به من کمک میشه
اسی ببخشید. بچه ها میدونین از این صندل ها کجا میفروشن؟ پیجی سایتی چیزی میشناسین؟

درخواست دوستی بده برات لینک ی سایتی بفرستم

سی تومنم بهت اعتبار میده یعنی اگ کفشه ۱۵۰باشه برات میوفته ۱۲۰

استفاده کردی دعام کن😘😘😘😘

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
به قول پدربزرگ مرحومم با خانواده ای وصلت کنید که از خودتون جایگاه بالاتری داشته باشن که اگه بی احترا ...

دقیقا

نه اینکه از خودت پایین تر باشن بعد واست کلاسم بزارن

اینجوری آدم بیشتر میسوزه

توروخدا واسه منم دعا کنید دست بابام تنگه واسه جهیزیه همه چی ام گرونه

انشالله خدا کمک میکنه عزیزم نگران نباش،  خدا همیشه هست و از هر راهی که شده کمک میکنه، دلت قرص باشه و امیدوار باش، خداکنه همه ی جونا خوشبخت بشن 😉😉😘😘😘😘

2706