2410
2553
عنوان

عفونت چشم روش خانگی بگین

4397 بازدید | 8 پست

بچه ها برای عفونت چشم روش خونگی بگین چشام دارن میسوزن خارش داره لطفل

گاهی به خواستن نیست وقتی قرار نباشد اتفاق بیوفتد حتی از دست سرنوشت هم کاری بر نمیاید گاهی کوه به کوه نه اما ادم به ادم میرسد کنار هم پیرشدن با کنار ایستادن و نگاه کردن و پیرشدن با یکی دیگه خیلی فرق دارد بی رحم ترین شکل ممکن در زندگی اینه یه نفر را توی خودت سرکوب کنی اه ای خدا چقدر سخت است زندگی در دنیای فانی ات مدارا کن با دل عاشقمان☺

دیگه چشم واژن نیست که سیر و پیاز و عسل بشه ریخت توش

درمان دارویی کنید خطرناکه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دیگه چشم واژن نیست که سیر و پیاز و عسل بشه ریخت توش درمان دارویی کنید خطرناکه

الان نصفه شب از کجا پیدا کنم خاهر میخواهی تا فرا من کور بشوم ☹

گاهی به خواستن نیست وقتی قرار نباشد اتفاق بیوفتد حتی از دست سرنوشت هم کاری بر نمیاید گاهی کوه به کوه نه اما ادم به ادم میرسد کنار هم پیرشدن با کنار ایستادن و نگاه کردن و پیرشدن با یکی دیگه خیلی فرق دارد بی رحم ترین شکل ممکن در زندگی اینه یه نفر را توی خودت سرکوب کنی اه ای خدا چقدر سخت است زندگی در دنیای فانی ات مدارا کن با دل عاشقمان☺
الان نصفه شب از کجا پیدا کنم خاهر میخواهی تا فرا من کور بشوم ☹

داروخونه

اورژانس بیمارستان 

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
داروخونه

اخه من دس تنها چتوری این کارو کنم

چای درست کن بریز تو لیوان بزار ولرم بشه چشمتو باهاش بشور سریع خوب میشه،،،،،،تو بیمارستان یه دکتر هم ...

اصلا این کارو نکنین من به چشمام چایی ریختم الان عفونتش شدید شده زیرش سیاه شده لطفا راهکار الکی تحویل مردم ندین 

2714
اصلا این کارو نکنین من به چشمام چایی ریختم الان عفونتش شدید شده زیرش سیاه شده لطفا راهکار الکی تحویل ...

ولی دکتر تو بیمارستان گفت با چای ولرم بشورید،،،، من خودم همیشه همینکارو میکنم سریع خوب میشه چشمام حتی برای بچه هام هم همینکارو میکنم