2737
2734
عنوان

خیلی حالم بده از خودم میترسم....😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1787 بازدید | 101 پست
فقط ب خاطر مادرم تحمل میکنم اما ی روز شاید اینم بزازم زیر پام

لجباز هم هستیا هر چی میگم حرف خودتو میزنی اگه جای مادرت بودم یه دست کتکت میزدم اول خودت باید بخوای که خوب بشی تو مقاومت میکنی همش از فردا استارت بزن و تبدیل شو به یه دختر شاد و پر انرژی تو میتونی🤩🤩🤩

*لا حول ولاقوة الابالله العلی العظیم*
مشکلم افسردگی خیلی حاده

من خودم یه دورانی از زندگیم چنان افسردگی گرفتم که دقیقا مثل تو به خودکشی فکر میکردم ولی یهو به خودم اومدم و یا علی گفتمو ذهنمو از افکار بد خالی کردم مشاوره هم رفتم چقدر مامانم از دستم هرص خورد بنده خدا😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لجباز هم هستیا هر چی میگم حرف خودتو میزنی اگه جای مادرت بودم یه دست کتکت میزدم اول خودت باید بخوای ک ...

هزیزم دست خودم نیست ب فردایی اصلن فک نمیکنم

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
من واقعا رد دادم واقعا مابود دارم میشم  اصلا نمیشه ن ساده گرفت ن ب چیز خوب فکر کرد

همه چیز دست خود آدمه این رو از سر خوشی زندگی نمیگم هرکس تو زندگیش مشکل داره یکی کم یکی زیاد.دختر خاله من به خاطر چند تا مشکل که قابل حل هم بودن   خودکشی کرد  شاید اگه چند روز صبر میکرد از اون ناراحتی ومسِئله رد میشد. قبل از تموم کردنش به بقیه التماس کرده بود نجاتش بدن  نذارن بمیره اما آخر تموم کرد خاله ام به معنای واقعی ازبین رفت از غصه مریض شد  هنوزم درمان نشده بعد چند سال.خودکشی راه حل نیست یکی دیگه از اقوام که خودسوزی کرد قبل از تموم کردنش تو بیمارستان به شدت پشیمون شده بود تازه اون قصد مرگ هم نداشت فقط میخواسته جلب توجه کنه که دیگه شد آخر زندگیش

2731
هزیزم دست خودم نیست ب فردایی اصلن فک نمیکنم

دست خوده خودته بخوا میشه البته یکم زمان میبره ولی ارزش جوونیتو داره نزار تباه بشه

من خودم یه دورانی از زندگیم چنان افسردگی گرفتم که دقیقا مثل تو به خودکشی فکر میکردم ولی یهو به خودم ...

توان هیچ کاری رو ندارم نمیتونم تحمل کنم دیگ

دست خوده خودته بخوا میشه البته یکم زمان میبره ولی ارزش جوونیتو داره نزار تباه بشه

خیلی حالم بده خیلی کاش هیچ وقت صبی نمیدیدم دیگ

2738
 همه چیز دست خود آدمه این رو از سر خوشی زندگی نمیگم هرکس تو زندگیش مشکل داره یکی کم یکی زیاد.دخ ...

منم کردم ولی نمردم شانس نداشتم 

یعنی بدون هیچ مشکلی این حالتارو داری؟

مشکلاتم زیاده

تو تاپیکام هست

پشت کنکور و رشته ای مضخرف با کلی پول 

اصلا خوب نیستم

ما ادم ها وقتی میگیم نمیتونیم یعنی در واقع نمیخوایم چه بسا با کمی فکر خواستن به یه دستاورد خوب برسیم

هعی رفیق

2706