2726
عنوان

این دردزایمانه یا کاذبه اونایی که باردارن وتجربه ای دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درد زایمان عین پریوده،اولاش خفیف و نامرتبه. ضمنا حس دفع مال آخرین مراحل زایمانه. من خودم زایمان طب ...

من حس دفع رو بار اول ۷ ساعت قبل زایمانم داشتم.نزدیک زایمانم مثه دلپیچه بود دردش و حس دفع که گلاب به روت تخلیه روده داشتم.بعد دیگه به این نتیجه رسیدم واقعا درد زایمانه داشتم میمردم از درد فک میکردم هنوز زوده برم بیمارستان.وقتی رفتم دهانه رحمم ۵ سانت بود و دو ساعتو نیم بعد زایمان کردم 

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
منم حس دفع داشتم ببخشید انگاری دسشویی بزرگ داری اما نمیاد

بعداز دردی که زیر دلم پیچید حس دفع دارم ولی هنوز منظم نشده دردام تکونای بچه زیاده همشم زیر دلمه

🌹نگران فردایت نباش خدا از قبل آنجاست 🌹کاش خداصدایم رابشنوه خیلی وقته ازش خواستم😢دلم گرفته است برای راحتی دلم دعاکنید😔
2728
اولش شدید بود دردش ولی الان آرومتر شده فعلا تازه اینجوری شدم 

پس احتمالا کاذبه

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
من حس دفع رو بار اول ۷ ساعت قبل زایمانم داشتم.نزدیک زایمانم مثه دلپیچه بود دردش و حس دفع که گلاب به ...

وای منم اینجورم 

🌹نگران فردایت نباش خدا از قبل آنجاست 🌹کاش خداصدایم رابشنوه خیلی وقته ازش خواستم😢دلم گرفته است برای راحتی دلم دعاکنید😔
گلم اگه رویه زمان مشخص تکرارشد دردزایمانه.فعلا استراحت کن

فعلا دردم آروم شده آخه یه دفعه این درد پیچید زیر دلم

بعداز دردی که زیر دلم پیچید حس دفع دارم ولی هنوز منظم نشده دردام تکونای بچه زیاده همشم زیر دلمه

این حس دفع که داری نگران میکنه آدمو آخه یعنی سر بچه پایین اومده به مقعد فشار میاره.البته حسش ی دردی تو مقعد میادا مثه وقتی که یبوست خیلی شدید داری

اگه دردات زیر ۵۰ثانیه هست و پراکنده، یعنی با الگوی مشخصی تکرار نمیشه، درد کاذبه درد زایمان چیزی نیست ...

بیشتر از 50 ثانیه پیچید زیر دلم بعد لگنم تیر میکشید

این حس دفع که داری نگران میکنه آدمو آخه یعنی سر بچه پایین اومده به مقعد فشار میاره.البته حسش ی دردی ...

شکمم که جدیدا خیلی پایین اومده بود جدیدا هم به زور راه میرفتم سختم بود همشم تکونای بچه را تو لگنم احساس میکنم

بیشتر از 50 ثانیه پیچید زیر دلم بعد لگنم تیر میکشید

ینی الان دیگه انقباض نداری فقط همون یبار بود؟ببین درد زایمان خیلی شدید میگیره چند ثانیه که نفس نمیتونی بکشی از دردش و بعد ول میکنه انگار هیچ دردی نیس دیگه هی میگیره ول میکنه انقباضش.

2706