2737
2734
مامانش خوبه ولی از مادر شوهر بازی برات کم نمیذاره رابطه پیام و مامانت خوبه ولی مامانت زیاد از پیام خ ...

🤭🤭🤭🤭 واااای جدا؟؟؟ چرا مامانم زیاد خوشش نمیاد؟؟؟

عاغا من تک دخترم خیلی برام مهم بود باهم خوب باشن😢😢

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه بگی جنسیت بچم چیه؟؟؟؟؟؟

۱۹سالمه🤣🤣۸4 رو نمی‌دونم چرا گذاشتم🤣🤣🤣میشه واسه خوشبختیم و واسه اینکه زودتر خونه درست کنیم و بریم خونه خودمون و یه فرشته کوچولو بیاریم صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
2728
غیرتی ه

خصوصیات ظاهری یا اخلاقی منم بگو لطفا 

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
منزوی دست ودلباز خانواده دوستی ارزوهای زیادی داری رویاپردازی نمیتونم حدس بزنم

خواستگارم برمیگرده؟ کدوم ماه؟  دوسم داره؟

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   
2738
خیلی خوب زیاد خوب خیلی خیلی خوب  فقط نا امیدش نکن

عروسک پیام میاد خاسگاری؟ ماکِی باهم نامزد میشیم رسما؟؟

رابطه مامانم وپیام باهم خوبه؟ دوسش دارن؟

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
فردا بشین با خودت دودوتا چارتا کن ببین واقعن کسی تو زندگیت فضولی میکنه یا نه بعد میفهمی درست میگم😁

عزیزم خصوصیات ظاهری یا اخلاقی منم بگو لطفا 

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
2706