2733
2734

تهرانی؟

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
نه متاسفانه این ریسک داره قطع نخاع بشم

ای وای خدو نکنه

اخه پدر خودم هم دیسک داشت عمل کرد از درد راحت شد ولی کار سنگین نمیتونه انجام بده    

انجام بده کمر درد و پا درد میگیره

فیزیوتراپی چی؟

آنقدر خوب باشید تا در زمان نبودتان مردمان تنها و تنها از کردار نیک و اخلاق خوب و خاطرات خوش آنها در کنار شما را یا آور شوند.🙂
بله

اگه میخوای واقعا خدب شی برو پیش دکتر زنده دل دکترای تخصصی نبض شناسی دارن سنتی هستن از رو نبض و ی سری مشخصات بیماری های تشخیص میدن

ی شخصیت تقریبا مهمی اومده بود تی وی میگفت این دکتر مداواش کرده قرار بود بخاطر گردن درد و کتف درد و کمر دردش عمل کنه ک با درمان ۱۴ روزه ب کل خوب شده

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
2738
اگه میخوای واقعا خدب شی برو پیش دکتر زنده دل دکترای تخصصی نبض شناسی دارن سنتی هستن از رو نبض و ی سری ...

و بخاطر اینکه نخاعش خیلی تحت شرایط بدی بود عملش ریسک داشت اما چون دردش زیاد بود داشت تن ب عمل میداد ک بالاخره رفت پیش دکتر زنده دل و با دارو ب کل خوب شد

من خودمم کتف درد و گردن درد ۱۸ساله دارم داغونه داغونم دوس دارم برم پیشش

[QUOTE=194981849]ای وای خدو نکنه اخه پدر خودم هم دیسک داشت عمل کرد از درد راحت شد ولی کار سنگین نمیت ...

چند سالتونه؟

آنقدر خوب باشید تا در زمان نبودتان مردمان تنها و تنها از کردار نیک و اخلاق خوب و خاطرات خوش آنها در کنار شما را یا آور شوند.🙂
ممنون🙏🙏

خواهش فقط بگم تبلیغ نبودا چون خودم این درد و دارم گفتم بهت بگم خودم تهران نیستم میتونی بری پیج انارستان تی وی راجع ب دکتری ک گفتم تحقیق کنی،برنامه انارستان شبکه افق 

2706