2726
عنوان

کسی بوده با این شرایط باردار بشه؟

335 بازدید | 49 پست

سلام

دیشب بعد تموم شدن نزدیکی،ببخشید ببخشید رودستمال کاغذی متوجه خونابه شدم که با ترشح قاطی شده بود.

روز۲۲سیکلمه،نه عفونت دارم نه زخم و مرتبا در حال اقدامم.

از دیشب زیر دلم قسمت رحمم تیر میکشه

ممکنه از بارداری باشه؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
لطفاً امضامو بخونید 😭😭😭😭😭 خیلی به دعاتون محتاجم،خیلی دعام کنید حاجت روا شم 😭😭😭😭

چشم .انشالله ولی دوست محترم ممنون میشم خودتون تاپیک بزنین،من توی تاپیکم دنبال جواب مشکلمم نه حاجت روایی شما

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
بله عزیزم

این ماه رازیانه خوردم

بیبی چکم که از الان نشون نمیده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چشم .انشالله ولی دوست محترم ممنون میشم خودتون تاپیک بزنین،من توی تاپیکم دنبال جواب مشکلمم نه حاجت رو ...

چشمت بی بلا،ببخشید اجی جون حلال کن🙏🥺😔

ما به فضای مجازیی پناه می بریم که از سختیای دنیای واقعی خلاص شیم...
اول تاپیک بزن خیانت شوهر همه میان بعد سوالتو بپرس  الان سایت اینجودی پر بازدید میشه😅😅

اون یجوری گول زدنه خب

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممکن باردار باشی عزیز سیکلات چند روزه است؟

حدودا۲۹،۳۰

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چشمت بی بلا،ببخشید اجی جون حلال کن🙏🥺😔

🌹🌹🌹

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اون یجوری گول زدنه خب

ولی جواب مبده 

هر شبی که تعطیلیه یا اخر هفته همه مخاشون کار میوفته داستان سرایی میکنن 

توکه سوال داری تاپیک بزن اسکرین با خیانت همسر همه میان میگن کو بگو اونوقت سوالتو بپرس همه جواب میدن 🤣🤣🤣

ولی جواب مبده  هر شبی که تعطیلیه یا اخر هفته همه مخاشون کار میوفته داستان سرایی میکنن  ت ...

دقیقا اینطوره

از دیشب نگرانم نه بیبی چک نشون میده الان نه آز

موندم چیکار کنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706