2726
عنوان

چقدر خوبه اینجا که میشه هر حرفی زد

533 بازدید | 95 پست

اینجا همه غریبه ایم ولی باهم دوستیم حرفایی که شاید با کسایی که خیلی بهمون نزدیکن نمیتونیم بزنیم راحت میتونیم اینجا بگیم و نظرات دیگرانو بشنویم

واقعا دلیلش چیه که آدم با کسایی که نمیشناسنش راحت تر میتونه حرفاشو بزنه😔

امیدوارم همیشع نظرت همین باش راجب اینجا

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اینجا واقعا خیلی خوبه من عاشق اینجام

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

چون دیگه تو زنذگی واقعیمون نیستن باهامون دعواشون شد بزنن تو سرمون وسرزنش کنن

💮بیایین بهتون کار خیر یاد بدم💮روی جمله داخل گُل کلیک کن   📣دوست عزیزم📣توی تاپیک کار خیر که رفتی 🌟لطفا تاپیکای بعدیشم بخون و بین دوستات به اشتراک بذار تا توی ثوابش شریک باشی خدایا مارا از خواری نفس نجات بده 💚تاپیک صلوات برای ظهور وسلامتی حضرت مهدی عج💚 💫اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم💫
2706