2737
2734
عنوان

چقدر خوبه اینجا که میشه هر حرفی زد

533 بازدید | 95 پست

اینجا همه غریبه ایم ولی باهم دوستیم حرفایی که شاید با کسایی که خیلی بهمون نزدیکن نمیتونیم بزنیم راحت میتونیم اینجا بگیم و نظرات دیگرانو بشنویم

واقعا دلیلش چیه که آدم با کسایی که نمیشناسنش راحت تر میتونه حرفاشو بزنه😔

امیدوارم همیشع نظرت همین باش راجب اینجا

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینجا واقعا خیلی خوبه من عاشق اینجام

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
2738

چون دیگه تو زنذگی واقعیمون نیستن باهامون دعواشون شد بزنن تو سرمون وسرزنش کنن

💮بیایین بهتون کار خیر یاد بدم💮روی جمله داخل گُل کلیک کن   📣دوست عزیزم📣توی تاپیک کار خیر که رفتی 🌟لطفا تاپیکای بعدیشم بخون و بین دوستات به اشتراک بذار تا توی ثوابش شریک باشی خدایا مارا از خواری نفس نجات بده 💚تاپیک صلوات برای ظهور وسلامتی حضرت مهدی عج💚 💫اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم💫
2706