2737
2734
عنوان

نیلوفر بهبودی چه شانسی داره

| مشاهده متن کامل بحث + 3643 بازدید | 126 پست

برن گم شن بابا ارزش ندارن که بخاطر اینا بشینم غصه بخورم کی شانس داره کی نداره

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

عزیزم تو که نمیدونی داخل زندگیشون چی میگذره

مثلا شوهرش خیانت کمه بهش شما میفهمی؟

بداخلاقی کنه میفهمی؟

نمیان از چیزای بدشون بگن ک

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بارداره انگار ، نزدیکای به دنیا اومدن بچشه

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
2728
خیلی خیلی دختر ارومیه من سال ۹۴ شد مدل مزونم الانم اتفاقی ی تاپیکی دیدم درموردش زدن که بارداره خی ...

خودشم مقصره خب... من نمیگم خوبه یا بد ولی یادمه اون موقع که اول بارداریش بود و مردم کامنت منفی میذاشتن استوریای بدی میذاشت 

ما که در سایه ی خورشید معذب بودیم،چشممان کور سزاوار همین شب بودیم..... 

شوهرش خیلی اوکیه

اونم دوست دختر داشته

ولی زندگی الان خود نیلوفر و ببین

برو تو صفحه ش 

جشن سورپرایز تولدشو ببین

امشبم که بیمارستان بستری برای زایمانش

خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند...
2738

خب اینا یکی مثل خودشون گیرشون میاد دیگه از ظاهر کسی رو قضاوت نکن از کجا معلوم بیشترش تظاهر ب خوشبختیه 

نفهمیدی عشق و جان منی .. جان ک چه گویم جهان منی .....نفهمیدی در دلم چ گذشت تو قرار دل بی قرار منی .....❤
خودشم مقصره خب... من نمیگم خوبه یا بد ولی یادمه اون موقع که اول بارداریش بود و مردم کامنت منفی میذاش ...

من ندیدم 

میگم سال ۹۴مدت مزون من بود یکسالی باهاش در ارتباط بودم

الانم انفاقی ی تاپیک زدم براش دیدم باردار براش خوشحال شدم

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2706