2726

با یکی ام هفت ساله باهمیم خیلی ام ادعای عاشقیش هس و واقعا هم هست اما جریان دوستی خاله خرسع .هه

دیشب ک حرف زدیم شب بخیری گفتیمو تمام دیگه خبری ازش نبود تا ساعت ۱۰امشب  منم کارداشتم و نمیشد بزنگمش.منتظر بودم ببینم دلش تنگ میشه یا ن.دیدم نه‌.پیامش دادم و پرسیدم کجایی ک گفت بیرونم.منم دیگ هیچی نگفنم جوابشم ندادم حداقل ی پیام میداد ک بیرونم من نگرانش نشم.اخه ۲۴ساعت بیخبر اونم از عشقت ک ...!هعییی میخام مث خودش شم دیگ بگید چیکارکنم حساب کار دستش بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فکر کنم پسرا مثل دخترا محبتشونو با پیگیر شدن و زنگ زدن نمیتونن ابراز کنن 

اخه قبلنا ایطور نبود بخدا سرکار بود داشت کار میکردا ولی اگ نیم ساعت بیخبر بود ازم هزار بار زنگ میزد و نگرانم میشد 

عمرتو پیدا کردی که ۷ سااااااااا لشو قمار میکنی

این معلومه بگیر نیست

اگه اومدم و درباره خانوادم با عصبانیت تاپیک زدم لطفا اول این تاپیکو بخون بعد بیا سرزنشم کن من فقط برای درد و دل میام اینجا💔https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771793/از-هیچ-کس-شانس-نیاوردم?page=1
عمرتو پیدا کردی که ۷ سااااااااا لشو قمار میکنی این معلومه بگیر نیست

عزیزم پدرم مخالفه ازدواجمونه وگرنه خاستگاریم خیلی اومده و البته دوسه تا دیگ مشکلم هس ک عقد نکردیم نمیدونم جی میشه اخرش

عزیزم پدرم مخالفه ازدواجمونه وگرنه خاستگاریم خیلی اومده

چه میدونم 

یه کاری بکن دیگه 

یا ازدواج کن یا تمومش کن 

اگه اومدم و درباره خانوادم با عصبانیت تاپیک زدم لطفا اول این تاپیکو بخون بعد بیا سرزنشم کن من فقط برای درد و دل میام اینجا💔https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771793/از-هیچ-کس-شانس-نیاوردم?page=1
اخه قبلنا ایطور نبود بخدا سرکار بود داشت کار میکردا ولی اگ نیم ساعت بیخبر بود ازم هزار بار زنگ میزد ...

😕😕😕ای بابا

میگن بعد ازدواج عشق تموم میشه 

از الان چرا اینطور شده؟

کاش از خودش بپرسی عزیزم و بگی که چی باعث شده تغییر کنه رفتارت؟

خدایا دوست دارم
😕😕😕ای بابا میگن بعد ازدواج عشق تموم میشه  از الان چرا اینطور شده؟ کاش از خودش بپرسی عزیزم ...

والا خودش میگ خسته شدم ازین همع امیدی ک تهش میشد ناامیدی و نرسیدن.میگ سنم از ۳۰داره بیشتر میشه و ناامید شدمو ازین حرفا.۳۲سالشه میگ اگ بخاییم ازدواج کنیم نهایت ۳۵سالگی بچه دار شیم بعد من پیر میشمو ازین حرفا

والا خودش میگ خسته شدم ازین همع امیدی ک تهش میشد ناامیدی و نرسیدن.میگ سنم از ۳۰داره بیشتر میشه و ناا ...

خب!بعدش؟

منظورش چیه؟نمیخواد ازدواج کنه؟

اگر خیلی بهونه میاره و تو هدفت ازدواجه احتمالا نمیخواد ازدواج کنه و بهونه میگیره 

خدایا دوست دارم
2706