2410
2553
من از نزدیک دیدم یکسالم کار کردیم خیلی اروم بود

با شما همکار بوده

وگرنه اینستا خیلی ادعا داشت و فحش میداد و توهین میکرد

چندباری هم با چند تا از دخترایی که اون زمان شاخ شده بودن درگیر شد و حسابی فحش پایین تنه بهم دادن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای برگاااام این نیلوفر بهبودیه؟

چقدددد عوض شد

خدا منو ببخشه چقد با عکساش 5 6 سال پیش تو چت روم مخ میزدم  

نمیدونم کی بود....چی چی بود...که یهو دوید تو زندگیم...با اون چشاش...اخ چشاش...چشاش...چشاش بدبختم کرد...اتیشم زد...
2456

من یه دختر دارم 

همش درحال بازی باهاشم و واقعا دنیامه 

بعد اینارو که میبینم میگم آدم یه عمر دختر بزرگ کنه (دور از جون دخترم) نهایتش خودشو بکنه تابلو نقاشی، پول دربیاره از اندام و قیافه... نهایت بدبختیه، خیلی شدید دلم میسوزه برای مادرش

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
خوشمزه برو خودتو بمال به خیار 😐

توهین نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2714
یه عکس حاملگی  هست اینقدر به خودت  فشار نیار بادت در میره

توهین نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
مطمئنم  تجربه  به  همتون  و هم به خودم  ثابت  کرده  هرچه آدم وِلت ...

آخ آخ گفتی واقعا دلیلشو نمیفهمم 😂

۱۴۰۰/۷/۲۴روز امامت امام زمان بیبی چکم مثبت شد . ۱۴۰۰/۸/۱۲صدای قلب کوچولوشو شنیدم🤩 . خدایاااا خودت مراقب هدیه ای که بهم دادی باش.🥰خداااایاااا منم زودتر ببرپیش مامانم .من بدون مامانم نمیخوام این دنیارو😭

شما یادتون نمیاد یه مصاحبه ساختگی گذاشت تو فیسبوک میگفت شبکه ام بی سی باهام مصاحبه کرده .... فقط انگلیسی حرف زدنش تو اون کلیپ 😂😂 کلا ادم بسیار چیپ ، دروغگو و بددهنی بود

خدایا شکرت ❤😍
شما یادتون نمیاد یه مصاحبه ساختگی گذاشت تو فیسبوک میگفت شبکه ام بی سی باهام مصاحبه کرده .... فقط انگ ...

من تو یه چنل تو تلگرام ک امار تمام این شاخ ها رو  و زندگیاشون رو با تملم جزئیات  میذاشت با همه اینا اشنا شدم هیچوقت اینستا و فیسبوک و اینا نداشتم اما بیشتر از خیلیا ک اینجا ادعا دارن ایشونو میشناسن 

میشناسمش 

تمام ویساش و حرفاشو شنیدم دعواهاش با شاخای دیگه 

دوس پسراش ووو

اینکه میگن خیلی دختر خوب و ارومی بوده ن پس میخواست با چماق بیاد اتلیه عکس بگیره پولشو بزاره جیبش بره! 

خیلی دختر بی ادب و فاسدی بوده 

حتی یکی از ویساش این بود هنوز یادمه(ک من اونجام طلاس) ک

ازش پول درمیارم ووو

چون یکی بهش گفته بود خرابی 

وااااا🙁 
وای برگاااام این نیلوفر بهبودیه؟ چقدددد عوض شد خدا منو ببخشه چقد با عکساش 5 6 سال پیش تو چت روم مخ ...

واییییی منمممم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎

نیلوفر بهبودی مدل آرایش نامزدی من بود. 

رفتیم آرایشگاه هر کدوم آرایشگرها یکی رو آرایش کرده بودن و لباس عروس پوشیده بودن من میکاپ نیلوفر بهبودی رو انتخاب کردم. 

و جالب اینه افتضاح آرایشم کرد... 

سال 94

متاسفم،لطفا مراببخش،دوستت دارم،خدایا شکرت🙏
2706