2733
2734
عنوان

معجزات حضرت علی

| مشاهده متن کامل بحث + 9064 بازدید | 24 پست
سلام  یک بار هم امام علی، تو زندگی من معجزه کرد. قربونش برم. آقا امیر المومنین خیلییی مهربون ...

سلاااااااااام هزاران هزاااااااار الحمدلله عزیز دلم

خدا رو شکر

چطور متوسل شدی؟

الهی منتظر معجزه هاتم😍
سلاااااااااام هزاران هزاااااااار الحمدلله عزیز دلم خدا رو شکر     چطور متوسل شدی؟

یه بار برای یه مسئله ای بهشون متوسل شدم و بهشون گفتم آقا امیرالمومنین، من شیعه شما هستم، عاشق شما هستم، باورتون دارم، اگه مشکلی برام پیش بیاد باید به کی بگم؟ همون لحظه معجزه شد، امام علی خیلی مهربونه. خیلییییییی. واقعا بامرامه و هوای شیعه هاشو داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توروخدا دعا کنین ماشینمون فردا خرج برنداره 

التماس دعا 😓😓

من ریخته ام‌ در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و‌حالی دارد/در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤️❤️
2728

السلام علیک یا امیر المومنین...میشه هر کی این پست رو دید واسه رسیدن ب حاجتم صلوات بفرسته 

میشه هر کی امضام رو دید واسه رسیدن ب حاجت دلم ۵ تا صلوات بفرسته و هدیه کنه ب امام زمان عج 💚🌼...حاجت روا بشین مهربونا 🌸🌼💚
2738
عزیزم میتونی بگی چجور توسل کردی؟ ۳۵ ساله تو محنت و عذاب هستیم

آره عزیزم من با وضو و توجه روبه قبله میشینم به امیرالمومنین اقتدا میکنم آقا رو به فاطمه زهرا س قسم میدم که جوابمو بده بعد هفت بار دعای نادعلی رو با توجه به معنیش میخونم تموم که شد صد و ده مرتبه ذکر یا قاهر العدو یا وال الولی یا مظهر العجایب یا مرتضی علی رو میخونم هیچ وقت حضرت علی منو بی جواب نذاشته انشالله که جواب شما رو هم میده