2726

بیان ازافکار مثبتشون بگن..تا حالا با افکار مثبت ب خاسته هاتون رسیدین؟

خداجونم پشت و پناه خانوادم وپسرکوچولوم باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بله، من ✋

چند سال پیش توو یه تاپیک در این مورد شرکت کردم( این کاربری جدیدمه اون ترکید) و گفتم که به اغلب  چیزهایی که فکر و تصور میکردم رسیدم. یک نفر اونقدر وراجی کرد و حرف های الکی زد که کلافه شده بودم. منظورشم این بود که این موضوع امکان نداره.

در هر صورت موضوع فقط تفکر مثبت نیست. همون تصور مثبت یا تصور خواسته ها باید به شکل خاصی باشه و بقول دوستمون در چند کامنت قبل تر از من، در کنارش موارد دیگه ای هم وجود داشته باشه.

شاد باشید🌹🙏

اره ی مدت عجیب اتفاقای خوب میوفتاد همش مثبت فکر میکردم اگ اتفاق بد میوفتاد میگفتم اشکال نداره ناراحت نباش شاید اینکار جور نشده قراره ی اتفاق بهتر برام پیش بیاد نمیدونم چی شد ول کردم دوباره میخوام شروع کنم 

خیلی ادم منفی گرا هستم همش فکر بد تو سرمه

اره ی مدت عجیب اتفاقای خوب میوفتاد همش مثبت فکر میکردم اگ اتفاق بد میوفتاد میگفتم اشکال نداره ناراحت ...

اره دوباره شروع کن

بخدا نتیجه میده

خیلی خوبه  مخصوصا مدیتیشن اینقد فکرم مشغوله میام ی صفحه کتاب بخونم میبینم فکرم هزار جا رفته ا ...

من روزانه برا خودم هدف مینویسم

بخدا مو ب مو هرچیزی خاستمو بدست اوردم..البته هرچیزی ک خاستمو نوشتما..اگه بنویسی صد درصدیه

بله، من ✋ چند سال پیش توو یه تاپیک در این مورد شرکت کردم( این کاربری جدیدمه اون ترکید) و گفتم که ...

ولی بنظر من اگه همیشه ب کاعنات انرژی مثبت بدی

اونم انجامش میده..من همه رو تجربه کردم.همه روووووو

هرچی میخای رو بنویس

ولی بنظر من اگه همیشه ب کاعنات انرژی مثبت بدی اونم انجامش میده..من همه رو تجربه کردم.همه روووووو ...

اره خوندم هر شب قبل خواب هدفاتونو بنویسین بهش فکر کنید تنبلیم میاد بنویسم

اره خوندم هر شب قبل خواب هدفاتونو بنویسین بهش فکر کنید تنبلیم میاد بنویسم

روز فرصت کردی در حد پنج دیقه یه چیزی برا خودت بنویس..ایمان داشته باش ک بهش میرسی

روز فرصت کردی در حد پنج دیقه یه چیزی برا خودت بنویس..ایمان داشته باش ک بهش میرسی

برای درازمدت یا کوتاه مدت؟

خدایا من یه اشتباهی کردم و برای اشتباهم دارم ساعتها و روزها و هفته ها و ماه ها و سالها تاوان پس میدم خدایا غلط کردم اشتباه کردم منو ببخش و ازین وضعیتی که توش گیرکردم نجاتم بده.گره زندگی من فقط به دست خودت بازمیشه. خدایا منو ازدست این روانی نجاتم بده به هرحالت که خودت صلاح میدونی که میدونم بهترینهارو برای بنده هات میخوای. لطفا برای آرامشم و رسیدن به آرزوهام دعام کنید حاجتتون روا. 
2706