2726

امروز سر اینکه هم نوبت دندون پزشکی داشتم و هم آرایشگاه و مادرم استثنا فقط امروز نبود خونشون که بچه امو پیشش بذارم قرار شد بچه رو ببریم خونه پدرشوهرم بذاریم و اول من برم ارایشگاه از اونجام برم دندون پزشکی .

اما طبق معمول که هیچ وقت خدا خونه نیستن نبودن و داشتیم برمیگشتیم شوهرم شروع کرد به غر غر این چه وقته نوبت گرفتنه ؟ مادرم نیست اینو با دهن کج بهم میگفت ...

گفتم ولش کن نمیرم بچه رو ببریم پارک و برگردیم خونه ، با همون لحن افتصاحش گفت مگه نوکرتم که فقط دورت بدم برو یه غلطی کن من بچه رو تو ماشین نگه میدارم و جلو آرایشگاه ترمز زد 

خیلی عصبیه دخترم دو دستی یقه امو چسبید که نرم منم چون میشناسمش گفتم نمیرم اصلا ولش کن .

بچه رو دور میدم برمیگردم خونه گناه داره طول میکشه این اذیت میشه .

با سرعت زیادی حرکت کرد و شروع کرد به چرت گفتن و ...

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وا

هرکی میخواد زبان یاد بگیره درخواست بده شماره بفرستم برای هماهنگی کلاس ها و هزینه هم بستگی به ترم و سطح و تایم ها داره... کاملا یادگیریشو در چند ماه تضمین میکنم...مدرس زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس حضوری و مجازی از سنین ۳ به بالا تا سطح آیلتس و تافل هستم.

مگه هماهنگ نکرده بودی با مادرشوهرت بمیرم برای اون بچه 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

مدام سرمو با بچه گرم میکردم که جوابش ندم اما دیدم از حد گذشته به سمت پارک میرفت و میگفت من تاکسیت نیستم که بگی برو کجا برو کجا گفتم یه دور بدم میارمش گفت نخیر میذارمتون و به سلامت !

گفتم عیب نداره هیچی نگو مارو بذار خودم بچه رو میبرم این همه کارو خودم میکنم اینکارم باید میذاشتم فردا که مامانم باشه تا انقد چرت نشنوم !

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 
مرد نوکر زنش و بچه اش نباشه نوکر کی باشه 

چه حرفا معلومه که ننشون

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706