2410
2553
عنوان

اتساع بطن مغز جنین

3186 بازدید | 40 پست

من ۲۸ هفته سونو ک رفتم گفتن بطن چپ مغز ۱۲/۹ میلی متر اتساع داره 

ان تی و انومالیم خوب بوده

الان تو این هفته اینو میگن

کسی هست تجربه مشابه داشته باشه

خیلی نگرانم😔چیکار کنم بیاد پایین عددش

نگران نباش فقط همین

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
دکترمم جواب درستی نداد فقط گفت مثلا کاری باشه میخوای چیکار کنی

به نظرم یه ام آر آی برو اینجوری همه قسمتای مغزش چک میشه. اگر مشکل فقط بطن بود نگران نباش و مطمعن باش تا ماه آخر بارداری میاد پایین و درست میشه. واسه منم 30 هفته سد 12.5 اما خداروشکر نینیم سالمه با اینکه دکتر بهم گفت مشکل داره و کاری از دستت بر نمیاد. اصلا استرس نداشته باش

[QUOTE=194950989]شما تجربه ای دارین؟ از استرس دارم میمیرم  دکترمم جواب درستی نداد فقط گفت مثلا کاری باشه میخو ...[/QUOTسلام عزیزم ،ان شالله حال نی نی تون خوبه؟

هفته ۳۲ مایع ده بود،دور سرش ۴ هفته بزرگتر،هفتع ۳۳ شد ۱۲ خیلی نگرانم الان ۳۴ هفته م،داغونم هر لحظه انگار میمیرم و زنده میشم

دعا کنیم خوشی ببارد و صلح باشد و عشق ، و زمین جای قشنگی بشود برای زندگی....
2706