1874
2079
عنوان

خیانت پدر

630 بازدید | 65 پست

سلام خانما.من امسال ساله سومه پشت کنکورم و دو هفته دیگه کنکور دارم

الان چند روزه فهمیدم بابام با یه زن شوهر دار رابطه داره و واسه هم عکسای ناجور خودشونو میفرستن و اکثر روزا و شبا هم میره پیش اون زنه و شبا ساعت 4 5 صب میاد..فک کنم  مامانم خبر نداره اگرم داشته باشه بخاطر مشکل تعادلی که توی راه رفتنش داره  نمیتونه چیزی بهش بگه چون پشتیبانی نداره و خونوادشم پشتش نیستن.. دارم دیوونه میشم نمیدونم چیکار کنم توروخدا کمک کنین از طرفی الان باید تمرکزم روی درسم باشه تا تلاشام به ثمر برسه از طرفی از این حرص میخورم به ما پول نمیده هی میگه ندارم اما واسه اون زن خراب خرج میکنه خیلی حالم بده

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

من بجای تو بودم بابام و جر می دادم بعدم گوشیش و سیمکارتش و می شکستم  در و قفل می کردم نمی زاشتم بیاد 

خونه 

اگر مدارکی داشتم به پلیس اطلاع می دادم

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ۲ تا خواهر۲ قلو۲تا داداش ۲ قلوو نتیجه این عشق۴ تا فرشته کوچولوکه۲ تا توی دل من و۲ تا توی دل آبجیمه
2032

تو به یه جا برس مامانتو از اون گوه دونی نجات بده

نه میگم برگررد..نه میگم اینجا خوبه بی تو..نه میگم ول کن..واسه من کل زندگیتو..نه میگم قلبم نمیتپه بی تو..میتپه اما خب یه چیز دیگه ای تو..من دلم تنگه واسه یه دلخوشیه کوچیک..واسه یه همسفره ساده ک باهاش جر بدم این جاده رو با موزیک

تمرکزتو بذار روی درس و بعد کار که مادرتو بتونی ساپورت کنی مادرتم داره سختی می کشه...هم پول نمی گیره هم خیانت می بینی...حداقل تو حواشو در اینده داشته باش

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش

یجوری بروی پدرت بیار وقشنگ تهدیدش کن اگ کمبودی براتوومامانت بذاره ابرو اون وزنه رومیبری بگو پیداش کردی وبه شوهرش ‌‌‌‌‌همه خبرمیدی...پس اون زنه شوهرش کجاس؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم شکرت هزاران بار بابت هدیه قشنگت ازت میخوام بزودی قسمت همه منتظرا بشه...ازطریق شکرگزاری وقانون جذب به همه آرزوهام میرسم من
2104
از کجا فهمیدی 

یه روز داشت با گوشیش اس میداد من گشتش نشسته بودم حواسش به من نبود واسش نوشت دمت گرم اکرم منم یکم شک کردم یکی دوبار گوشیشو چک کردم فهمیدم اینارو  زنه دختر 6 7  ساله هم داره عکسش روی پروفایلش بود

اول درست و بخون وقتی مستقل شدی  با مامانت یه خونه بگیرید زندگی کنین

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ۲ تا خواهر۲ قلو۲تا داداش ۲ قلوو نتیجه این عشق۴ تا فرشته کوچولوکه۲ تا توی دل من و۲ تا توی دل آبجیمه
2051