2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حافظ میتونم برات بگیرم

میشه برای منم بگیری

آقا امام رضا..میدونم خیلی گناهکار بودم،میدونم گناهام بزرگ بود..ولی تو که از دلم خبر داری!میدونی دیگه توبه کردم..میدونی که دیگه سمت اون گناها نمیرم آقا..به خودت توسل کردم...واسطه شو و از خدا بخواه آرزومو براورده کنه...قول میدم هروقت بهش رسیدم هرسال بیام پابوست آقا...ضامن آهو شدی ضامن منم شو:)به خودت قسم ایندفعه ناامیدت نمیکنم..تو که یبار به خدا گفتی و حاجتمو داد..میدونم اونموقع اشتباه کردم ولی ببخش!ببخش و هرجوری شده منو به آرزوم برسون...سلامتی روزیکه دستشو بگیرم بیایم حرم پابوست و از شادی گریه کنم بگم اقا ممنونم ازت..بگم آقا این همونیه که میخواستم..ممنون که صدامو شنیدی آقا جان...ممنون ک بخشیدیم..آقاجان دیگه مال خودم شده..داشتنشو مدیون توعم آقا جان....دارم به امید رسیدن چنین روزی زندگی میکنم پس ب خدا بگو زودتر آقا....دوست دارم آقا جان...دوست جونیم اگه میشه یه صلوات برای حاجت منم بفرست که خیلی نیاز دارم
میشه برای منم بگیرید ممنون میشم

بفرمایید

روزی به خودت میایی که تجربه هات از موهای سفیدت بیشتر شدن همه ادمای ناب زندگیتو از دست دادی برای حرف دیگران زندگی کردی و به خودت و لامپِ انگیزه روحت اهمیت ندادی و اونموقعه است که برای هر چیزی حتی پشیمونی هم دیره.پس تا وقت داری لذت ببر از برق تو چشمات و روح پر انگیزت:)!  من یه دیوان دارم که میتونم هر لحظه باهاش براتون فال حافظ بگیرم😊شماهم در ازاش برای شفای بیمار من دعا کنید🧡❤️🌻
برای منم یه حافظ میگیری عزیزم

بفرمایید

روزی به خودت میایی که تجربه هات از موهای سفیدت بیشتر شدن همه ادمای ناب زندگیتو از دست دادی برای حرف دیگران زندگی کردی و به خودت و لامپِ انگیزه روحت اهمیت ندادی و اونموقعه است که برای هر چیزی حتی پشیمونی هم دیره.پس تا وقت داری لذت ببر از برق تو چشمات و روح پر انگیزت:)!  من یه دیوان دارم که میتونم هر لحظه باهاش براتون فال حافظ بگیرم😊شماهم در ازاش برای شفای بیمار من دعا کنید🧡❤️🌻
میشه برای منم بگیری

بفرمایید

2706