2733
2734
عنوان

دردی که حتی نمیشه گفت + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1222 بازدید | 110 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا مکه مکرمه😶

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2731
2738
چیزی نداری که 🤦‍♀️

چیزمصنوعی جور میکنم😐😁

نه میگم برگررد..نه میگم اینجا خوبه بی تو..نه میگم ول کن..واسه من کل زندگیتو..نه میگم قلبم نمیتپه بی تو..میتپه اما خب یه چیز دیگه ای تو..من دلم تنگه واسه یه دلخوشیه کوچیک..واسه یه همسفره ساده ک باهاش جر بدم این جاده رو با موزیک

جریان پول اینکه شوهرم به اصرار خودش پولی رو داد به من حدود ۲۰۰ میلیون ک گذاشتیم تو بورس خودش داد بعد ک بورس افت کرد می خواستم بفروشم ک گفت من ضرر سرم نمیشه کلش رو باید بدی از بابات بگیر چون بابام نمیده منم دست دست کردم ک برگرده و خود پولش رو بدم اما بدتر سقوط کرد و پولمون نصف شد بعد گفت ترید کن پولم رو بده منم انجام دادم ک باز خوب شد ۱۴۵ اینا شد اما سهممون از بهمن داده و فروش نمیره ، خنصیر، الان هم کلا بسته است رفت برای افزایش سرمایه یعنی بدبخت شدم کامل ۳ ۴ ماه بسته است الان هم میگه کاری به بورس و بازار ندارم پولم رو با سودش بده چند بار کتکم زده خودش خانواده اش بابا م هم حتی خونه اش راه نمیده منو چه برسه ضامن

کاربر جدید نیستم 

😔😔

امیدوارم خدا از جایی که حتی فکرشم نمیکنی ، برکت و رحمت و خوشبختی رو به زندگیت سرازیر کنه

گاو هم که باشی اگر در موقعیت مناسبی قرار بگیری ، هستند کسانی که تورا بپرستند ... !
چراشوهرت خودش نمیره بفروشه تو چرا میخوای خودتو ناقص کنی

سوال منم هست

آنقدر خوب باشید تا در زمان نبودتان مردمان تنها و تنها از کردار نیک و اخلاق خوب و خاطرات خوش آنها در کنار شما را یا آور شوند.🙂
2706