2726
عنوان

دردی که حتی نمیشه گفت + عکس

1222 بازدید | 110 پست

دردی دادم که به هیچ کس نمی تونم بگم یعنی خبر دارن ها اما کمک نمی کنن شوهرم هم پاش رو گذاشته رو خرخره ی من واقعا خسته شدم می خوام کلیه ام رو بفروشم خیلی زود پول زیادی هم نمی خوام بابتش فقط بدهی شوهرم نگید طلا بفروش که طلا ندارم پول ندارم برای وام ضامن ندارم می دونم درکش برای خیلی ها سخته شوهر تا این حد عوضی که عین غریبه ها بهره پولش رو بخواد بابا این همه نامرد که ضامن دخترش نشه دلم خیلی گرفته از همه کمک خواستم ارگان های دولتی خیریه قرض الحسنه به جایی نرسید مجبورم حالا چطور میشه زود کلیه اهدا کرد هم ثواب داره هم من خلاص میشم از این همه اذیت

کاربر جدید نیستم 

انقدر  دروغ شنیدم که اگه یکی الان بگه روزه اینجا  میگم شبه

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چیزم تو این روزگار شخمی😑

نه میگم برگررد..نه میگم اینجا خوبه بی تو..نه میگم ول کن..واسه من کل زندگیتو..نه میگم قلبم نمیتپه بی تو..میتپه اما خب یه چیز دیگه ای تو..من دلم تنگه واسه یه دلخوشیه کوچیک..واسه یه همسفره ساده ک باهاش جر بدم این جاده رو با موزیک
2706