2703
2553

دوستان کنکوری لطفا بگید که استاد یحیوی فیزیک شیوه تدریسش چطوری آیا همش مفهومی درس میده  و تستی خیلی کم کار می کنه؟

آیا نکات تستی که میگه توی کتاب های کار پیدا می شه ؟

اگه در حد کتاب تست ها درس میده خودم میتونم کتابام و بخونم اما اگه سطحش بالاتره لطفا بگید

در کل ارزش داره که کلاس های آنلاین ایشونو برم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
خیلی خوبه ، خیلیییییی کامل درس میده واقعا تدریسش مفهومیه، اروم درس میده ببین میتونی یا خوشت نمیاد، ا ...

من واسه ۴۰۱ نوشتم کلاسشو

درصدم میاد بالا یعنی خداکنه بیاد☹

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔

یحیوی و  باباخانی  و ذهبی  سه تا از خفن ترین ها هستن

نمونه فیلم از هر سه تاشون ببین و بعد انتخاب کن

من خودم شاگرد استاد باباخانی بودم خیلی عالی بود

ولی کاملا سلیقه ای هست حتما نمونه تدریس ببین از توی اینترنت و کسی که با سلیقه ات هماهنگتره و بهتر میفهمی درسشو انتخاب کن

2714
سلام عزیزم شما ثبت نام کردین؟ راضی بودین از استاد یحیوی؟

خیلی خوبه خیلی ولی درصد من بالا نمیاددد😭🥲😭البته با سختترین فصلای ممکن شروع کرد قلمچیم خیلی سخت شده امسال شاید علتش این باشه ولی تدریسش فوق العادس خیلی سبزو راحت میزنم ولی قلمچیو نه🥲

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
خیلی خوبه خیلی ولی درصد من بالا نمیاددد😭🥲😭البته با سختترین فصلای ممکن شروع کرد قلمچیم خیلی سخت شد ...

😍😍😍استاد نوکنده رو ندیدین؟ بنظرتون ایشون بهترن یا استاد یحیوی؟ چقدر شده که میبینی ایشون رو؟ درصدتون چند هست مگه؟