1874
2079

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064

شامپوهای گرون میزنیم وضع اینه وای ب حال تاید😑

با افتخار تتلیتی✌ نگو ن من اصن ندارم جنبه ی باختنو😑✌کی بلده رو لب تو خنده انداختنو😙خوب یاد من داده موهات ترفند بافتنو دلم میخواد وصل کنن ب تو ع بند ناف منو😌❤️
2032

ن من که نشنیدم همچین چیزی

«من آنقدر خواستمش که نخواستنش را ندیدم...او آنقدر نخواست که هیچ چیز از من را ندید...»💔                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             
2104
بزن اون دوتا دونه شویدم بریزه😐 فردا کچل شدی نیای بگی شما گفتیدا ما گردن نمیگیریم😐😂

😂😂😂🤭راس میگه

کاش میشد کوچ کرد از این دنیای ترسناک..°•دختر ترک•° هر چی که هستم برا خودمم شما حرص نخور..》                                                                              
1718