1874
2079

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

شامپوهای گرون میزنیم وضع اینه وای ب حال تاید😑

سلام بر کسانی که درگیرشان هستیم ولی انها درگیر جمعی دیگرند.                                      زین پیش نبودیم و نبد هیچ خلل... زین پس چو نباشیم،همان خواهد بود💔                        من درسم را خوب خوانده بودم !آماده برای کنکوری موفق ! همه چیز داشت خوب پیش میرفت !  از روی برنامه قبلی با تست ادبیات شروع کردم ... که ای کاش این کار را نمیکردم ! سوال اول آرایه ادبی بود .... شعری از هوشنگ ابتهاج .... "بسترم ... صدف خالی یک تنهاییست و تو چون مروارید گردن آویز کسان دگری ...." و نتیجه این شعر .... کنکوری با رتبه افتضاح بود ... ! و من سر جلسه کنکور تمام داستان های خفته در این شعر را به چشم دیدم ! دیدم که اینگونه پریشان شدم ! همه سرگرم تست زدن  و پسرکی سرگردان در خیابان .... ! نمیدانم هوشنگ ابتهاج را نبخشم یا مشاور را که گفت با ادبیات شروع کن ... حتما 100 میزنی ! هیچ کدام فکر این جا را نکرده بودیم که قرار است طراح سوال با یک شعر نیم خطی گذشته را گره بزند به آینده! فدای سرت .... دانشگاه آزاد زیاد هم بد نیست !
2050

ن من که نشنیدم همچین چیزی

«من آنقدر خواستمش که نخواستنش را ندیدم...او آنقدر نخواست که هیچ چیز از من را ندید...»💔                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             
2104
بزن اون دوتا دونه شویدم بریزه😐 فردا کچل شدی نیای بگی شما گفتیدا ما گردن نمیگیریم😐😂

😂😂😂🤭راس میگه

کاش میشد کوچ کرد از این دنیای ترسناک..°•دختر ترک•° هر چی که هستم برا خودمم شما حرص نخور..》                                                                              
1718