2726
عنوان

دیروز داشتم به دوران دانش آموزیم فکر میکردم

| مشاهده متن کامل بحث + 183 بازدید | 23 پست

میفهممت. منم بدم میاد از اون روزهایی که عین زندانی ها زندگی میکردم. هیچ وقت یادم نمیره آرزوی چندساعت خواب رو داشتم. شب ها فقط سه ساعت میخوابیدم. تو اون سنی که بیشترین نیاز رو به خواب و استراحت و خوردن و تفریح داشتم فقط سه ساعت میخوابیدم و وق نمیکردم درست حسابی غذا بخورم. تفریح هم که هیچی. خدایا شکرت که گذشت

من و خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درس خوندن تو ایران و شیده آموزشش عمر تلف کردن و سرو کله زدن با آدماش  عصبی شدنه  و عقده ای ...

اره دقیقا 

ما هیچکدوممون اطلاع درستی از بدنمون نداریم 

بهمون تغذیه ی درست رو یاد ندادن 

برنامه ریزی برای زندگی 

اینکه چجوری از خودمون محافظت کنیم 

چه کتابی خوبه و چه کتابی بده 

چجوری حرف بزنیم و نظرمون محترمانه اعلام کنیم 

چجوری شکایت کنیم و از حقوق قانونیمون دفاع کنیم 

بخدا اینا چیزهایکمی نیست، 12 سال فقط وقتمونو میگیرن

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2728
اره دقیقا  ما هیچکدوممون اطلاع درستی از بدنمون نداریم  بهمون تغذیه ی درست رو یاد ندادن&n ...

لعنئت بهشون واقعا یاد سال اخر افتادم من از کنکور اومدک تا صبح فرداش خوابیدم . فردا صبحش نمیدونستم زندگی کردن چطوریه خدا شاهده دور خودم  چند  روز میچرخیدم که بتونم به زندگی عادی برگردم بلد نبودم واقعا تارک دنیا شده بودم

لعنئت بهشون واقعا یاد سال اخر افتادم من از کنکور اومدک تا صبح فرداش خوابیدم . فردا صبحش نمیدونستم زن ...

باز خوبه برای شما یه نتیجه ای داشت 

من که هیچی... 

باید میرفتم هنر 

رفته بودم ریاضی 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

تو مدرسه تحقیر نشدم یا توهینی نشنیدم ،از بعضی جهات هم‌خیلی خوش میگذشت

اما چیزی از مدرسه یاد نگرفتم نه مهارت زندگی ، نه زبان ، نه ...

بهمون استرس میدادن برای خیلی از  درسها مثل خوندنی ها  که الان چیزی ازش تو ذهنم نمونده 

سیستم اموزشی به شدت مشکل داره

درخواست دوستی قبول نمیکنم
تو مدرسه تحقیر نشدم یا توهینی نشنیدم ،از بعضی جهات هم‌خیلی خوش میگذشت اما چیزی از مدرسه یاد نگرفتم ...

دقیقا همینه . من ایران زندگی نمیکنم دخترم کلاس چهارمه هیچی ندارن چهار تا چیز اصولی . اونوقت ما چهارم دبستان اوهههه اون همه درس سال سختی هم حساب میشد.