2733
2734
عنوان

🙏تعبیر خواب🙏

77 بازدید | 8 پست
نزدیک 25 روز است پدرم فوت کردند 

خواهر خانمم خواب دید پدر مرحومم رفته درب منزل اونها، بهشون کلی تراول 50 تومانی داده

کسی تعبیرش رو میدونه🙏

🙏آقا هستم🙏تنها 309 روز دیگر به تولد همسرم باقی مانده است🌹عزیزم هر روزت مبارک 🌹

به کسی بدهی نداشته پدرتون؟

مادرشوهر منم اومد به خواب یکی گفت ۲ هزار تومن بدهی دارم و داشت پول میداد تو خواب‌

بعد فهمیدیم ۲۰۰ هزار تومن باس میداده مغازه دار.

تازه مغازه داره رفتیم بدیم حلال کرده بود.😐

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خدا رحمت کنه روحشون باامیر المومنین محشور باشه انشاالله خیره

زنده باشید بزرگوار 

خدا رحمت کنه رفتگان شما رو🙏

2728
به کسی بدهی نداشته پدرتون؟ مادرشوهر منم اومد به خواب یکی گفت ۲ هزار تومن بدهی دارم و داشت پول میداد ...

تو مراسم که رسما اعلان کردیم 

کسی چیزی نگفت با گذشت 25 روز 

همسایه ها و کسبه هارو تا حد شناخت اعلان کردیم بازم خبری نشد

تو مراسم که رسما اعلان کردیم  کسی چیزی نگفت با گذشت 25 روز  همسایه ها و کسبه هارو تا حد ...

صدقه بدین.

به نیتشون گلارو اب بدین به پرنده ها غذا بدین.

انشاالله که چیزی نباشه

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
صدقه بدین. به نیتشون گلارو اب بدین به پرنده ها غذا بدین. انشاالله که چیزی نباشه

چشم، ممنون دوست گرامی🙏

چشم، ممنون دوست گرامی🙏

خواهش❤️

2738