2733
2734
عنوان

خانومای باردار میشه کمک کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 640 بازدید | 127 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جوابش درس در میاد؟

بله عزیزم اگه یک هفته الی ۱۰روز از موعد پریودت گذشاه باشه بعضیا مثل خودم ۲هفته بعدش زدم مثبت نشون داد

پسر عزیزم... اگر تمام گوشه های جهان را هم بگردی تنها جگر گوشه ام تویی♡                              چنان دورت میگردم که هیچکس در دنیا به این زیبایی جهانگردی را تجربه نکرده است☆
2728
چه، علاعمی داشتی.  نه اقدام از تیر

هیچی فقط دو روز بعد موعدم لکه بینی داشتم 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2738
علاعم نداری

فقط زیاد گرمم میشه.من کلا سرمایی هستم.ولی الان خیلی گرمم میشه طوری که شبا از خواب بیدارمیشم.تخمدان راستمم تا چند روز پیش درد میکرد ولی الان دیگه نه.و اینکه همیشه یک هفته قبل پریود درد پریود دارم ولی این ماه اصلا ندارم.این ماه لتروزول و دوتا اچ سی جی زدم.ودوفاستونم میخورم

من روز ۲۶ دورم هستم امروز بی بی گذاشتم منفی بود.به نظرتون زوده یا دیگه باردار نیستم

عزیزم باید یه هفته تا ۱۰ روز از موعد پریودتون گذشته باه شما زود تست زدید گلم یه هفته دیگه تست بزن 

2706