2410
2553
عنوان

دلم گرفت با این تاپیکاتون😢 خب چرا این چیزارو تو سایت میگین

| مشاهده متن کامل بحث + 1138 بازدید | 99 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم همسایه ساختمون روبروییمون بودن پنجره های ما دقیقا مشرف به اون ساختمونه،از اول تااخرشو باجزییات ...

خدای من 

پیش پلیس رفتی😥

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
2456

من فقط خوشحالم که خود مرده هم تو حموم خورده زمین😐

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
یا حسین🤤😔 روانین مردم

شاهرگ گردن ودستای دختره رو هم‌قبل پرت کردن زده بوده بالای ده ضربه چاقو همش میگم ای کاش باکتک زدن دختره دلش خنک میسد و یه بچه رو بی مادرنمیکرد😔

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
خب ببین آدم که نمیتونه ببینه یه نفر به خوانوادش فحش ناموسی بده بعد برنگردونه بهش؟ خیلی وقتا کاربرا ...

من متظورم فحش ناموسی نبود.قبلش بود.

دیدی شماهم خوب متوجه نشدی؟

شوهرش اصلا از لج اون نرفته بود دستشویی که.شوهره اصلا در جریان نبوده که اب سرده چون وقتی دستشویی بوده خاممه هی خطاب به بچش میگه اب سردو و .....یعنی اصلا نمیشنیده شوهرش.

بعدش از همه جا بیخبر از دستشویی میاد بیرون زنه میگه خبرت و .....

واقعا مرده حق نداشت زنشو بزنه اما جرقه رو خود استارترش زده

2714
خدای من  پیش پلیس رفتی😥

عزیزم باصدای جیغ خانومه همه همسایه هابیرون اومده بودن تقریا حتی رفتن جلو درشون و بزور خواستن درو باز کنن امانشده مرده فقط بچه شو فرستاده بیرون گفته ببریدش بالاسرنعش مادرش تا همسایه ها دست بجنبونن دختره بیچاره روپرت کردپایین😭😭😭😭

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️

اون تاپیک و نمیدونم ولی بیشتر این مشکلات بخاطر انتخاب اشتباهه.شما نباید از ازدواج بترسین عاقلانه و آگاهانه ازدواج کنید 

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 
عزیزم باصدای جیغ خانومه همه همسایه هابیرون اومده بودن تقریا حتی رفتن جلو درشون و بزور خواستن درو باز ...

مرتیکه روانی 

مطمئنا چیزی مصرف کرده بوده ... آره ؟

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
2706