2737
2734
عنوان

دلم گرفت با این تاپیکاتون😢 خب چرا این چیزارو تو سایت میگین

| مشاهده متن کامل بحث + 1138 بازدید | 99 پست

حرف زیاده،شنونده باید عاقل باشه!

اینهمه ادم خوب.گاهیم اتفاقات بد!ادم که نباید چشم و عقلشو رو واقعیات و حقایق ببنده!میبینه و میشنوه و تجربه میشه واسه اینکه خودش تکرار نکنه.انشاالله برای همه خوب پیش بیاد

من همین یه دونه ام!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تاپیک زدم راهنمایی برای غبغب کسی محلم نمیده ولی سرشون دررددد میکنه برا این تاپیکای کتک

غبغب آب نمی شه 

من هیکلمو تونستم لاغر کنم غبغبمو نه

به سراغ من اگر می آیید... نرم و آهسته بیایید... که مبادا ترکی بردارد...چینی نازک تنهایی من...https://harfeto.timefriend.net/16266025108720

عزیزم اینجور مردها ی موجودات وحشی هستن 

ک ب جای اینکه قلاده ب دور گردنشون باشه ... قلاده ب دور گردن کسی دیگه میکنن ...

از این موجوادت پست تر وجود نداره 

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
2731
غبغب آب نمی شه  من هیکلمو تونستم لاغر کنم غبغبمو نه

وای نهه

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

اولا ۹۰ درصد دروغگو هستن

دوما بهتر بزاز بگن که شما دخترای مجرد با دید باز ازدواج کنید 

نه که ندیده نشناخته به هر کسی شوهر کنید و بعدم به روز این بدبختا بیفتید

در ضمن اسی انتخاب درست و عاقلانه و منطقی و صد البته بموقع همیشه باعث میشه ازدواج خوبی داشته باشی

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

بری پای درد و دل شوهرش بشینی دلت براش کباب میشه اینجا همه یه طرفه میگن و ماهمه یک طرفه قضاوت میکنیم 

اگ قراره عصبی بشی باز نکن این تاپیکارو

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
2738
طلاق رو واسه همین‌وقتا ساختن منتها دخترای ایرانی با هر خفتی تن به زندگی میدن و شکست میخورن از نظر ر ...

جالبه اینجا چندنفر لایکت کردن و باهات موافقن ولی اگه تو ی تاپیک اسم طلاق رو بیاری میخورنت😐

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..

میدونی نقطه درداورش کجاست کامنتارو خوندی دیدی چندنفر بهش گفته بودن تو مقصری؟تاوقتی اوضاع همینجوری تاوقتی خودمون به خودمون رحم نداریم مرداام روز به روز وحشیتر میشن.همه چیز به رفتار خودمون با اقایون برمیگرده اگه حدشونو بهشون نشون بدیم غلط میکنن صداشونو بالا ببرن دیگه کتک و اینا پیشکش

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
2706