2091
2079

الان تاپیک همون خانومو خوندم که شوهرش تو حموم کتکش زده بود خیلی حالم بد شد😑

اولا که ایشالا آتیش بگیرن همچین مردایی

دوما لطفا اینجا نگین این حرفارو

من دیگه میترسم ازدواج کنم انقدر از این تاپیکا زدین😑

اینجا نگن کجا بگن بنده خداها

I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot... ما آقا...کاکا ما لجبازیم..😌مااصلا لج میکنیم..😌این خودخواهیه!!😎 این لجبازی نی ها!! این خودخواهیه!😏 ما لج میکنیم😌😎☻👊🏻   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

من تاپیک زدم راهنمایی برای غبغب کسی محلم نمیده ولی سرشون دررددد میکنه برا این تاپیکای کتک

بیرون تراویده ست ، از گور من بهرام، از کوزه ام خیام، از مستی ام حافظ ، سرمشق می‌گیرد؛ "هُشیار" بودن را.../ یه شوال المکرمی مغرورِ نامهربون../ chavoshi ❤ 

خب کجا دردودل کنن 🥺

فقط 45 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو خود علاج غم و دردِ بی شمارِ خودی....!                                                              برو طبیب خودت باش و مبتلای خودت 🦋

اولا که خیلی از تاپیک های اینجا دروغ هستن

دوما بد هم نیست با واقعیت های جامعه و ازدواج کمی اشنا بشی

اون تاپیک هم نخوندم

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ...ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد .
2032

اره بیچاره خانمه و بچه.

مردی که بزنه مثل حیوونه.

خدا عقل داده زبون داده که حرف بزنی مشکل حل کنی.

نه عین حیوون باشی.

ماهم یه کی داریم تا عصبی میشه زنشو میزنه.البته اکثر اوقات دو طرف مقصرن.

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2104

حرف زیاده،شنونده باید عاقل باشه!

اینهمه ادم خوب.گاهیم اتفاقات بد!ادم که نباید چشم و عقلشو رو واقعیات و حقایق ببنده!میبینه و میشنوه و تجربه میشه واسه اینکه خودش تکرار نکنه.انشاالله برای همه خوب پیش بیاد

من همین یه دونه ام!
من تاپیک زدم راهنمایی برای غبغب کسی محلم نمیده ولی سرشون دررددد میکنه برا این تاپیکای کتک

غبغب آب نمی شه 

من هیکلمو تونستم لاغر کنم غبغبمو نه

به سراغ من اگر می آیید... نرم و آهسته بیایید... که مبادا ترکی بردارد...چینی نازک تنهایی من...https://harfeto.timefriend.net/16266025108720

عزیزم اینجور مردها ی موجودات وحشی هستن 

ک ب جای اینکه قلاده ب دور گردنشون باشه ... قلاده ب دور گردن کسی دیگه میکنن ...

از این موجوادت پست تر وجود نداره 

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
غبغب آب نمی شه  من هیکلمو تونستم لاغر کنم غبغبمو نه

وای نهه

بیرون تراویده ست ، از گور من بهرام، از کوزه ام خیام، از مستی ام حافظ ، سرمشق می‌گیرد؛ "هُشیار" بودن را.../ یه شوال المکرمی مغرورِ نامهربون../ chavoshi ❤ 
2051