1874
2079

بزار

خوبه از من بدت میاد و اینقدر پیگیرمی 😏 خوشت میومد میخواستی چیکار کنی پلشت؟ 😂😒 من نه حوصله اینو دارم که بخوام واسه کسی خودمو ثابت کنم ، نه پیگیر اینم ببینم برداشت بقیه از من چیه ، چون با حرف دیگرون به چشم نیومدم که حالا با حرفشون از چشم بیوفتم ، اونایی که باید منو بشناسن ، میشناسن 😉 لطفا کسایی که در نبود من، پشت سرم حرف میزنن، یا حتی کسایی که حرف اونا رو لایک میکنن، نه به من درخواست دوستی بدن ، نه ریپلایم کنن ، نه راهنمایی بخوان ازم، لغو دوستیتون کردم غرورتون رو حفظ کنید.😊 #دو_رو_نباشید

باشه

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077
2050

خیلی خوشگله مبارک باشه

تو زمينه اي كه تجربه و سررشته ندارم نظر نميدم.وقتي تو تاپيكي نظري نوشتم حتما قبلش ازش مطمئنم يا تجربه شو داشتم.اهل نظر دادن الكي نيستم.دوست ندارم اداي فيلسوفارو در بيارم مستقيم و ساده حرف ميزنم و به كسيم توهين نميكنم 😘
2104

مبارک باشه

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 
2051