1874
2106

خانوما پسرم یکسالشه تا حالا چندباری با پشت سر زمین خورده

امروز من داشتم ظرف میشستم 

بازی میکرد ی سبد بود رفت رو اون با سر اومد رو سرامیک 

خیلی گریه کرد منم پا به پاش گریه کردم😔

منم دست تنهام کارامو نکنم خونه رو گند برمیداره

خیلی نگرانم😢

ضربه به سر عوارضش چیه؟

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

چطورعوارض نداره خدایی نکرده اگه مایه پشت گوشش حرکت کنه 😳😳ازاین ب بعدخیلی حواستون جمع کنیدخیلی خطرناکه

غم مداریدکه البته خدایارشماست که بهترین یاروبهترین یاوراست (سوره انفال)                                                                  کتاب"گنج حضور"روبهتون پشنهادمیکنم🙂تفسیرغزلیات*مولانا*ازاستادپرویزشهبازی؛بامطالعه این کتاب واردمیشویدب جهانی دیگر...♡😎                                                    اهنگ های موردعلاقم😍🎶❣وجودتوواهنگ کَشتی❣
2032

براش محافظ سر کودک بگیر یه سرچ کن تو نت عکسش میاد تو این سن مدام این اتفاق براشون میفته

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند

اگر که حالا گیجی نداره و استفراغ نمیکنه نگران‌نباش

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 

اگه محکم زمین نخورده نگران نباش ولی خب ببر دکتر اگه میخوای مطمئن بشی

«من آنقدر خواستمش که نخواستنش را ندیدم...او آنقدر نخواست که هیچ چیز از من را ندید...»💔                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             
2104

عزیزم.خونه ای ک بچه کوچیک داره چرا باید سرامیک باشه موکت کنین

همه جاهای تیزی و اینا مثل گوشه های مبل و ... بالش بچین

واسطه ازدواج دائم👈اپلیکیشن و سایت آدم و حوا. اساتید و مشاورینش خیلی معروف و متخصص و حاذق هستن، اسامیشون رو ببینید متوجه میشید توی برنامه های مشاوره ای تلوزیون هم هستن. مجموعه شون معتبر و مورد اطمینان هست تو خبرگزاری فارس و خبرنگاران جوان میتونین سرچ کنین.        adamvahava.org          من هیچ ارتباطی با این مجموعه ندارم و فقط برای ثوابش معرفی کردم.  چون اساتید و مشاورینشون رو دورادور میشناسیم و میدونیم چقدر کارشون درسته👌  و کلا هم این مجموعه هیچ مبلغی رو دریافت نمی کنن.