1874
2079

نه

مادرپیرمرانکته ای زیباگفت،ازبد دنیاگفت،گفت طاووس مشوکه به عیبت خیزند،گرشوی شعله شمع زیرپایت ریزند،گفت که پروانه مشوکه به سرگردانی لای انگشتای کتاب سالهامیمانی،نه زمین باش نه خاک که توراخوارکنندوانگهی ذهن تورا پرزمرداب کننداسمان باش که خلق به نگاهت بخرند،وزپی دیدن توسربه بالاببر

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

نم دونم 

عضو گروه رز قرمز 🌹وزن اول 101😰وزن دوم89🥰وزن سوم 24تیر 85🤩🤩وزن هدف72،🌹شروع رژیم 2اردیبهشت  من می تونم  این باورمه وهد فم  😎😎یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2064

نه مالزی و اینجور کشورا دارن استواییا

تو زمينه اي كه تجربه و سررشته ندارم نظر نميدم.وقتي تو تاپيكي نظري نوشتم حتما قبلش ازش مطمئنم يا تجربه شو داشتم.اهل نظر دادن الكي نيستم.دوست ندارم اداي فيلسوفارو در بيارم مستقيم و ساده حرف ميزنم و به كسيم توهين نميكنم 😘

استواییه تاحالا نشنیدم ایران داشته باشه یه سرچی می کنم تو گوگل❤️

دختری 17 ساله علاقمند به تغییر در جهت مثبت می خوام روز به روز طرز تفکرم رو بهتر کنم می خوام دختری عاقل باشم و حقم رو از دنیا بگیرم ممنون میشم برای اهدافم دعا کنید دوستای مهربون   دوستانی که در زمینه موفقیت فردی و ارتقای ذهن و تفکر تلاش می کنن و مطالعه دارن ممنون میشم تجارب گرانبهاتونو با من به اشتراک بزارین😍🌹تو تاپیکای روانشناسی و مفید ممنون میشم تگم کنید😉❤️                            #حامی آدمای خوب     #ترنسکشوال                         
استواییه تاحالا نشنیدم ایران داشته باشه یه سرچی می کنم تو گوگل❤️

کشاورز رباط کريمي موفق شد با کاشتن بذر کاکائو براي نخستين بار، نهال اين گياه را درگلخانه پرورش دهد .

به گزارش خبرگزاري صداوسيما ؛ معاون جهاد کشاورزي رباط کريم با بيان اينکه سه ماه از کشت موفقيت آميز بذر کاکائو مي گذرد گفت : در صورت موفقيت کامل مراحل کاشت و داشت کاکائو ، پس از مدتي نهال کاکائو به مناطق گرمسيري کشور مانند چابهار انتقال مي يابد .

اسد زاده با اشاره به اينکه کاکائو گياهي استوايي است افزود : باتوجه به وجودعرض جغرافيايي و فاصله رباط کريم باخط استوا ، پرورش دائمي کاکائو تا زمان باردهي اين گياه فعلا در شهرستان رباط کريم مقدورنيست .

بهمن عسگري کشاورزي که بذر کاکائو را به کشور وارد کرده و کاشته است مي گويد : نهال کاکائو پس از رشد 30 ماهه به درختچه اي تبديل و آماده انتقال به مناطق گرمسيري کشور مي شود .

وي افزود : مسئولان و نماينده مردم چابهار در مجلس شوراي اسلامي از ادامه روند رشد تا باردهي کاکائو به گرمي استقبال و نهال هاي ما را پيش خريد کردند .

عسگري بااشاره به ارزش افزوده مطلوب و اشتغال زايي مناسب کاکائو گفت : پرورش نهال کاکائو در گلخانه هاي ديگر شهرستانها و استفاده از ميوه آن در صنايع غذايي کشور هم در زمينه مصرف داخلي و هم در زمينه صادرات آن به کشورهاي همسايه و خاورميانه ارزآوري بسياري به همراه دارد .

وي افزود : از اين پس کشاروزان سراسرکشور براي تهيه بذر يا نهال کاکائو و يا فراگيري آموزش هاي موردنياز براي کاشت ، داشت و برداشت اين گياه سودمند مي توانند به شهرستان رباط کريم مراجعه کنند

دختری 17 ساله علاقمند به تغییر در جهت مثبت می خوام روز به روز طرز تفکرم رو بهتر کنم می خوام دختری عاقل باشم و حقم رو از دنیا بگیرم ممنون میشم برای اهدافم دعا کنید دوستای مهربون   دوستانی که در زمینه موفقیت فردی و ارتقای ذهن و تفکر تلاش می کنن و مطالعه دارن ممنون میشم تجارب گرانبهاتونو با من به اشتراک بزارین😍🌹تو تاپیکای روانشناسی و مفید ممنون میشم تگم کنید😉❤️                            #حامی آدمای خوب     #ترنسکشوال                         
2032

نه دیگه اینقدر خودکفا نشدیم که کاکائو هم تولید کنیم😐🤚🏻🤞🏻

زندگیم طوری هستش که هرکی جای من بود یا خودکشی کرده بود یا .....💔 به کسی جز خدا جواب پس نده🙃 برای خودت بودن از کسی عذرخواهی نکن❣