2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
 خب نباید از مهمون بپرسی اینو بیارم راست گفته  بازم به نظرم بی سیاستی

میدونی چیشد.من میوه اینا اورده بودم.اینا گاهی چای میخورن گاهی دمنوش فقط پرسیزم کدومشو بزارم برات چون دل درد داشت پرسیدم دمنوش نبات بزارم؟رفتم مثلا خوبی،کنم ..خب وقتی گاهی میگه حالم بده یا چی  من باید بپرسم دیگه چی میخوری،بیارم حالت خوب شهـ

اخه صمیمی هستیم مثلا

به نظرم مقصر شمایی یا کلا کسایی که اصرار دارن با خانواده همسر صمیمی بشن شما باید از همون اول حد و مرز تعیین میکردی چون لطف مکرر میشه حق مسلم هنوز هم دیر نیست حالا که اون بی لیاقتیش رو ثابت کرده تو هم ازشون فاصله بگیر و یه مرز مشخصی داشته باش رابطه بدون صمیمیت همراه با احترام 

ما را به سخت‌جانی خود این گمان نبود... 
2714
میدونی چیشد.من میوه اینا اورده بودم.اینا گاهی چای میخورن گاهی دمنوش فقط پرسیزم کدومشو بزارم برات چون ...

پس دارن خودشونو لوس میکنن برای شما تا بازم ناز بکشین 

همیشه نمیتونیم همه رو که راضی نگه داریم 

بزار تو ناراحتی خودشون غرق باشن محل ندین یه جوری که بفهمن برید مسافرت دیگه حرف اضافه باهاشون نزنین

اره همرو یادش رفته

سعدی میگه:

باران که در لطافت طبعش خلاف نیست.. در باغ لاله برویاند و در شوره زار خس

یعنی محبت به همه یه جواب رو نمیده

فکر آرامش خودت و زندگیت باش.. مهم اینه شوهرت طرف حامی تو باشه همیشه

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم
سعدی میگه: باران که در لطافت طبعش خلاف نیست.. در باغ لاله برویاند و در شوره زار خس یعنی محبت به هم ...

دقیقا من تو عمرم این اولین ادمی بود برخوردش باهام اینه و انقد فکرش،منفیه

دقیقا من تو عمرم این اولین ادمی بود برخوردش باهام اینه و انقد فکرش،منفیه

البته آدمهای خوب زندگیت رو از دست نده و قدرشناسشون باش. به عبارتی این تجربه باعث نشه به کس دیگه محبت و کمک نکنی

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم
2706