1874
2079

ن

خوبه از من بدت میاد و اینقدر پیگیرمی 😏 خوشت میومد میخواستی چیکار کنی پلشت؟ 😂😒 من نه حوصله اینو دارم که بخوام واسه کسی خودمو ثابت کنم ، نه پیگیر اینم ببینم برداشت بقیه از من چیه ، چون با حرف دیگرون به چشم نیومدم که حالا با حرفشون از چشم بیوفتم ، اونایی که باید منو بشناسن ، میشناسن 😉 لطفا کسایی که در نبود من، پشت سرم حرف میزنن، یا حتی کسایی که حرف اونا رو لایک میکنن، نه به من درخواست دوستی بدن ، نه ریپلایم کنن ، نه راهنمایی بخوان ازم، لغو دوستیتون کردم غرورتون رو حفظ کنید.😊 #دو_رو_نباشید

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064

خیلی اسم های بهتری هست...

بنظر من جالب نیست

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این کاربری به شخص دیگری تعلق یافت🚫⚠️مجردم😂🖐تیکر تولدمه👑🙂بخند 😊 بذار همه بفهمن قوی تر از دیروزی😇 یه دختر شاد و پر انرژی 😀✌ میشه یه صلوات برام بفرستی دوستم؟

نه

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

نهه

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساندآن کس که بداند و نداند که بداندکوزه آب است ولی تشنه بماندن کس که نداند و بخواهد که بداندجان و تن خود را ز جهالت برهاندآن کس که نداند و نخواهد که بداندحیف است چنین جانوری زنده بماند💜 عاشق شعر خنده سرگرمی...💚 
2032
2104