2726
عنوان

جاریم رو کتک زدم

1095 بازدید | 28 پست

فقط گفتم واسه جلب توجه، آخه فقط تو این تاپیک ها میادید، من دو تا تاپیک زدم کمک بخوام شنگول و منگول هم نیومدن😁

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆

خدا_شفا_بده#  

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خدا_شفا_بده#  

اگه شفا میداد این همه دیوونه نمی‌ریختیم تو این سایت😁😁 والا

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆
حالابگو چطوری زدیش 😁

اصن جاری ندارم🙃

باعرض معذرت من اومدم بنویسم چرا مث حیونا رفتار میکنید همش در حال کتک کاری هستید،ک دیدم سرکاریه

عزیزم😌

همون پس بنده خوب خدایی😄😄

🤣😅تنها خواهر شوهرم هم پونز ه سالشه

😐😂😂😂😂

حدا این شادیارو ازمون نگیره 

curiousسابقم.     3. 1. 98 عضو سایت شدم               ودر تاریخ           18. 3. 1400 ساعت 16 بخاطر پست سیاسی تو تاپیک سیاسی تعلیق شدم                                                                                                                                          کاربریم اصلیم چهار ده روز بعد برگشت و دیگه از این خطم استفاده نکردم  که دوباره دیروز عصر به خاطر یه معلوم والحال عوضی با همراهی یه عوضی دیگه  در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۲۸ تعلیق شدم.                                                                           دفعه اول مقصر بودم و قبول داشتم ولی اینبار اصلا نباید تعلیق میشدم   مرگ بر عوضی.                    اگه میشه برای شادی روح بابام یه صلوات بفرستین . ممنون
😐😂😂😂😂 حدا این شادیارو ازمون نگیره 

🙃

اوه😍😍😍بابا خوشبخت

مرسی گل من❤️

2706