2726
عنوان

هیپ داپ × عکس

769 بازدید | 23 پست

چرا اخه... اه حالم از هیکلم بهم میخوره..تمام زنهای فامیل خوش هیکل . فقط من اینطوریم .. انگار ناقص الخلقه هستم... گن مناسب هم اینستا  میگردم نیست . ورزش هم تاثیر نداره چون ژن مادرمو به ارث بردم فقطم من بین همه بچه ها از این نعمت برخوردارم... اه یعنی مث توت فرنگی ام بالاتنه هم ارنولد. پایین تنه خشک چوب... این عکس نتی هست... واسه من همینه پایین تنه .بالا ارنولد 

با جراحی درست نمیشه؟ 

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد.تا اون یه نفر رو فراموش نکنی متوجه نمیشی آدمای خوب زیادی چشمشون به تو هست.تا کارما پس ندی به خودت نمیای. تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیافته.تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم چقدر سخته. تا از دستت نره قدرش رو نمیدونی تا دوستات رو نشناسی دو دستی به خانواده ت نمیچسبی.ما آدمای دیر رسیدن یا هیچوقت نرسیدن و نفهمیدن درک نکردن نیستیم فقط مشکل اینه تا یه چیزایی رو تجربه نکنیم به خودمون نمیایم مهم نیست چند سالته؛اگه اینارو درک کردی بدون که تو این زندگی بردی...موفیقت با یه بار تلاش به دست نمیاد پس اگه زیاد شکست میخوری طبیعیه 😊اگر میخواهید زندگی شادی داشته باشید آن را به یک هدف گره بزنید ،نه افراد یا چیز ها...دوستان معنی اسمم یعنی پادشاه دختر بزرگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای من سر این موضوع چقدر کنجار رفتم باخودم کلی هم بدنسازی کار کردم بلکه درست شه نشد اخرشم بیخیال شدم تنها راحش اینه که اگه پهلو داری پهلوهات رو اب کنی

خدایا مسافر کوچولومون رو سپردیم دست خودت به سلامت بهمون برسونش😍پسرم حس بودنت قشنگ.ترین حس دنیاست 😍 لحضه شماری برای گرفتن دستات عشق مامان 😍

سخت نگیرید اونقدم زشت نیست🙈ولی تنبل نباش ورزش کن خوب میشه

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋
وای من سر این موضوع چقدر کنجار رفتم باخودم کلی هم بدنسازی کار کردم بلکه درست شه نشد اخرشم بیخیال شدم ...

نه بابا..کار من از این حرفا گذشته کلا این لگن لامصب کوچیکه

ژنتیک که باشه سخته بخواد درست بشه چون فرم بدن همینه الان دختر خاله ی خودم بالا تنه بزرگ پایین تنه لا ...

همین.... منم عین اونم... زشته خب ... گن از کجا بخرم ننیدونی شما

2706