1874
2106
عنوان

ریزش مو 🖤

259 بازدید | 32 پست

دارم دیووووونه میشم وقتی موهامو میبافم۱۰ تا ازش آویزون میشه شونه هم میکنم ک دیگه نگم..... خودم حس میکنم کم خونی دارم پول ندارم برم قرص آهن بگیرم 😭 زینک میخورم اما تاثیر ندارع علاوه بر اینا راکوتان هم میخورم😐😐😐بنظرتون دیگه موهامو شونه نکنم ؟ چون خیلی زیاد می‌ریزه 

هیچ نقابی، خطرناک تر از نقاب رفاقت نیست✨

قرص آهن ایرانی بگیر از هیچی بهتره ارزونم هس

💛عضو جدید گروه رز زرد💛وزن فعلی ۶۴💛وزن هدف ۵۵💛.           این قدر بدم میاد فقط می‌نویسه فلانی پست شما را پسندید، خو لامصب یه جوابی هم بده دیگع...

نخودآب درست کن بخور.

برا کم خونی خوبه.

بلدی؟😕

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077
مزو تراپی کن و بعد برای من دعای خیر کن 😍

این چیه

🏴السلام و علیک یا ابا عبدالله الحسین السلام و علیک و رحمت الله و برکاتو🏴امام مهربونم دلم هواتوکرده کی میشه بیام ضریح اشک بریزم و دلم اروم بگیره خدایا کرونا تموم شه من برم پیششش 😭😔السلام علیک یا علی بن موسی 🙏🙏🙏🙏🙏 امام مهدی العجل العجل 🙏🙏🙏
نه😊😂

منم نمیگم😂😝

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2032
مزو تراپی کن و بعد برای من دعای خیر کن 😍

میگه پول ندارم قرص اهن بخرم شما میگی برو مزو؟

مزو صدبرابر گرون تره

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم
واقعا تاثیر داره  چجوریه

سوزن میزنن تو‌سر😖😖توامپول تقویتی اینامیریزن.

هرجلسه هم‌۵۰۰اینامیگیرن  حداقل ۸جلسس تااخرعمر هرچندوقت بایدرفت

اورجینال و اصل باش تادنیاازتوکپی کند.😏
2104
نههههه من 2 جلسه رفتم هر جلسه 300 برای 1 سیسی

من رفتم‌دکار گف مزوباید بکنی کلی دارو داد و شامپو ک‌۸۰۰تومن شد.یه ماهه میزنم.مزو شوهرم‌اجازع نمسده.همینکه مشکل من‌هورمونیه میخلم‌برم‌دکتر زنان

اورجینال و اصل باش تادنیاازتوکپی کند.😏
2051