2726

من یه مشاور دارم که آقای دکتر هست یعنی پزشکی میخونه. بعد الان چند بار هست که بهم میگه به تو چه. و چون من چیزی نمیتونم بگم هر بار قلبم میشکنه من 16 سالمه و مادر و خواهرم که از قضیه مشاورم خبر دارن میگن نباید حرف زشت بزنی بهش یا جوابش رو بدی

و بیشتر از اون طرفداری میکنن تا من انگار اصلا منو درک نمیکنن خلاصه نوجوونی دوره حساسیه ولی مثل اینکه کسی این دوره رو جز خودمون درک نمیکنه 

همین الان هم بامشاورم حرف زدم 

بعد مادر و خواهرم هم کنارم بودن داشتن یواشکی گوش میدادن 

از من سن مادرم رو پرسید گفت بگو بدونم که ببینم میتونم بکشوتمش سمت کنکور 

بعد من هم گفتم شما سن خودتون رو نمیگین در صورتی که از من میخواین سن مادرم رو بگم؟! 

بعد از اون ور مامانم میگفت بگم هم سن مادر شما هم سن مادر شما 

من هم گفتم همسن مادر شما 

بعد گفت که به مادر من چه ربطی داره 

گفت پس مادرت 42 43 هست. 

گفتم پس مادر شما 42 43 هست گفت به تو چه

یا مثلا یه موقع دیگه

تلفن خیلی جای بدی بود و صدای خش خش میومد گفتم تلفن کجاست گفت به تو چه

میدونین چقدر حس خورد شدن غروررررر بدع

وقتی نتونی جواب طرف رو هم بدی بد تر 

وقتی که خانوادت درکت نکنن و طرفدار اون باشن بد ترررر

وقتی تو خودت بریزی بد تررررر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای وای ببین این شکستن غرور خ بده .منم مشاور پزشک عین  خودت داشتم جوری تحقیرم کرد که الان هفت سال گذشته هنوز گریه میکنم از توهیناش .ولش،کن چیزی که زیاده آدم

حسادت یعنی سم بخوری و منتظر باشی طرفت بمیره.غبطه یعنی ذره ذره آب شی و کسی نفهمه و به کسی آسیب نرسه .اما خدایا ازت میخوام کمکم کنی  تا نه حسادت کنم نه غبطه بخورم و نه مقایسه کنم زندگیمو با کسی به جاش بصیرت و هوش و توان و کمک بده تا بتونم مدیریت کنم.خدایا آدم بدخواهو از طمع به زندگیم منصرف کن و هدایتش کن چون خودت شاهدی واسه کسی بد نخواستم .خدایا به منی که حداقل اینارو میفهمم(حالا بماند عمل کنم ...تازه شروع کردم... دیر فهمیدم..) میشه کمک کنی؟میشه یه کم دل غصه دارمو شاد کنی هیجان برا ادامه پیدا کنم .من که اونقدر ایمانم بالا نیست  که با امید خالص هیجان پیدا کنم،خاطرات و زخما و اشتباهاتمم هست عمر و جوانی  و سلامتی رفته هم هست .خدایا من به هر خیری که به سمتم بفرستی محتاجم...خدایا هرکی اینو خوند به آرزوهاش برسونش و به خاطر خوبی دوستم به من هم کمک کنhttps://harfeto.timefriend.net/16283464688873
2728

خب نرو پیشش

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

حق داری این بشرچون دکتره اجتزه هر رفتاریو میده به خودش 

میتونی بمونی و آسیب ببینی .میل خودته

حسادت یعنی سم بخوری و منتظر باشی طرفت بمیره.غبطه یعنی ذره ذره آب شی و کسی نفهمه و به کسی آسیب نرسه .اما خدایا ازت میخوام کمکم کنی  تا نه حسادت کنم نه غبطه بخورم و نه مقایسه کنم زندگیمو با کسی به جاش بصیرت و هوش و توان و کمک بده تا بتونم مدیریت کنم.خدایا آدم بدخواهو از طمع به زندگیم منصرف کن و هدایتش کن چون خودت شاهدی واسه کسی بد نخواستم .خدایا به منی که حداقل اینارو میفهمم(حالا بماند عمل کنم ...تازه شروع کردم... دیر فهمیدم..) میشه کمک کنی؟میشه یه کم دل غصه دارمو شاد کنی هیجان برا ادامه پیدا کنم .من که اونقدر ایمانم بالا نیست  که با امید خالص هیجان پیدا کنم،خاطرات و زخما و اشتباهاتمم هست عمر و جوانی  و سلامتی رفته هم هست .خدایا من به هر خیری که به سمتم بفرستی محتاجم...خدایا هرکی اینو خوند به آرزوهاش برسونش و به خاطر خوبی دوستم به من هم کمک کنhttps://harfeto.timefriend.net/16283464688873

شاید میخواد فکرنکنی که باهات صمیمیه و یه وقت هوا برت نداره ویه فکر وخیالی عشقولانه بکنی پیش خودت!!!

برای کسانی که به وجود خدا ایمان دارند هیچ توضیحی لازم نیست و برای کسانی که به وجود خدا ایمان ندارند هر توضیحی بی فایده است!!!

خب واقعا به تو چه مشاورته دوست پسرت نبود که  هر سوالی اون می پرسه توهم بپرسی می تونستی خیلی راحت سن مادرتو بکی یا بگی لطفا جابه جا بشین صدا خوب نمی یاد 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

عوضش کن یا دیگه صحبت نکن باهاش

بی عشق سر مکن که دلت پیر می شود❤ᥬ🥰᭄ ᥬ😍᭄ ‏ﷺ،،💖ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ 💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺ 💖ﷺﷺ 💖ﷺ 💖
2706