2737
2734
عنوان

کسی تازگیا امتحان شهر رانندگی داده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 31 پست
نوبتت بشه سوار بشی ک دیگع زود تکلیفت معلوم می شه ب ده دیقه هم شاید نکشه 

خیلی ممنونم بازم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

ترجمه با قیمت مناسب انجام میدم 🎈 تدریس آنلاین زبان انگلیسی و آلمانی🎈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اینارو اجرا کن حتما قبول می شی

از عقب ماشین بچرخ بیا جلو،نشستی سلام خسته نباشی بگو ب افسر پروندت و بزار رو داشبورد صندلی و حتما تنظیم کن (واسه من دسته تنظیم صندلی شکسته بود  )زیاد دیدم خوب نبود. هر سه تا ایینه رو دقیق تنظیم کن ببین ماشین روشن یا ن ماشین روشن و استارت نزنی ی وقت اگه خاموش بود خلاص کن استارت بزن کمربند ببند بزن دنده یک ایینه ها رو جوری ک افسر بفهمه نگاه کن راهنما بزن ترمز دستی و بخوابون ،حرکت کن مراقب باش خاموش نکنی پیش پل یا تقاطع اگه گفت پارک کن اجازه بگیربعد پارک کن 

ب احتمال ۹۰ درصد پارک دوبل و ازت می گیره خوب تمرین کن اگه بعد پارک گفت برو دنده عقب فرمون و صاف کن دو دور ب راست بچرخون حتما برگرد از عقب پشت و نگاه کن بعد برو عقب حواست باشه فرمون صاف صاف باشه موقع عقب رفتن یکم کج بشه ماشین سریع تغییر جهت می ده واسه من چون یکم دست لرزید فرمون رفت راست رفتم خوردم ب جدول چون صندلی واسم تنظیم نبود جدول و ندیدم

2738

از پشت سوار شو و موقع سوار شدن با دست چپ درو باز کن و نگاه به خیابون کن که ماشین نیاد همه قوانین اولیه مثل کمربند و ایته و اینارو رعایت کن

موقع حرکت برگرد و عقبتو خیابونو ببین که ماشین نیاد راهنما یادت نره

اصلا اصلا استرس نداشته باش و با اعتماد بنفس کامل رانندگی کن افسر نترسیدن بیشتر براش مهمه

موقع دور زدن حواست به خط ممتد و تقاطع باشه و باید اجازه بگیری

موقع پارک حواست به سطل زباله و پل باشه و اجازه بگیر

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
ب احتمال ۹۰ درصد پارک دوبل و ازت می گیره خوب تمرین کن اگه بعد پارک گفت برو دنده عقب فرمون و صاف کن د ...

دو دور نه یک و نیم دور

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
مربی من گفت دو دور لابد بخاطر همین خوردم ب جدول ن

ن الان ک بهش فکر کردم اگه بیشتر ب راست چرخونده بودم ک عقب ماشین می رفت ب سمت خیابون حالا چند دورش و دقیق نمی دونم ولی شوهرم می گه اول چرخ و صاف کردی ولی بعدا ک راه افتادی پیچوندی ب سمت جدول

مربی من گفت دو دور لابد بخاطر همین خوردم ب جدول ن

نه عزیزم یک و نیم‌دور

بشین پشت ماشین امتحان کن

ب احتمال ۹۰ درصد پارک دوبل و ازت می گیره خوب تمرین کن اگه بعد پارک گفت برو دنده عقب فرمون و صاف کن د ...

مرسی خیلی ممنونم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

ترجمه با قیمت مناسب انجام میدم 🎈 تدریس آنلاین زبان انگلیسی و آلمانی🎈
2706