2733
2734

عریزم اینکارو نکن (سقط)گناهه،خدا قهرش میگیره،چرا انقدر ناشکری؟؟از خدا بخاه پسر سالمی بهت بده،اگ دخترم شد،بعدیت پسر میشه،اگ نخواستی دیگ نیار،خب لابد قسمتت نبوده چرا اصرار داری،البته ان شاءالله پسره،ب خدا توکل کن منم خیلی تحت فشارم برا پسردار شدن،ولی راستش اگ دخترم بشه روچشمام بزرگش میکنم مگه بقیه میتونن تو حکمت خدا دخالت کنن،اگ بقیه میتونن یالا!!ول کن حرفا بقیه رو،ان شاءالله سالم باشه،وقتی بارداری دیگ برات مهم نباشه جنسیتش،منم خیلی واسم مهم بود،از زمانیکه ب مشکل برخوردم دیگ جنسیت مهم نیست برام😔

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
ان شاالله خدا بهت یه پسر ناز بده برا من بچه سومم دختر شد،😁

برات صلوات فرستادم ان شاءالله پسردارم میشی

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اجی توروخدا دعا کن برام پسر بشه که یه دخیو یه پسر باشه تموم تورو خدااادعا کن برام

توکارخدادخالت نکن خدایی نکرده اگه بچه ات پسربشه وزبونم لال بعدازدنیااومدنش مشکلی داشته باشه اون موقه هست که پشیمون میشی بگوخدایاهرچی که بصلاحمونه رقم بزن

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍
2728
برات صلوات فرستادم ان شاءالله پسردارم میشی

فدات شم مهربونم🌹

این امضام برا نی نی تو شکمم بود که دیروز فهمیدم دختره😁

البته هنوز ناامید نشدم ،🤭

میشه برام دعا کنید تا فشارم تنظیم بشه
2738
سه ماه لبنیات نخوردم و حسابی گرمی خوردم هر سری پریود میشدم کلی خرما و دم کرده تخم هویج و فلفل سیاه ن ...

شوهر منم ضعیفه،دخترم دلش داداش میخاد،خیلیم طعنه میشنوم ک پسر ندارم😔جاریم وقتی پسر دارشد تا یه مدت خودشو گرفت،الانم وقتی پسرش میاد اینجا،مادرشوهرم براش اسپند دود میکنه ک مثلا من چشمش نزنم،اون دفعم مادرشوهرم گفت یکم گرمی بخورید بلکه پسردارشدین! دختر دیوار مردمه! ازخدا میخام یه پسر بهم بده تا ثابت کنم نه حسودم نه چشم شور، فقط بفهمن که برتری نسبت ب جنس دخترنداره 

منم یه دختر دارم.واس بچه دومم رژیم گرفتم پسر بشه ک نشد و الان دوتا دختر دارم.یه بچه دیگه هم میخام ال ...

عزیزم منم رژیم تعیین جنسیت و گرفتم  اما هنوز شروع نکردم به انجام دادنش

میشه بپرسم از کدوم دکتر رژیم گرفتی؟؟پس میگن که اینا تا 95 درصد جواب میده که؟؟

فدات شم مهربونم🌹 این امضام برا نی نی تو شکمم بود که دیروز فهمیدم دختره😁 البته هنوز ناامید نشدم ، ...

خداحفظش کنه،ان شاءالله پسردارم میشی

خداحفظش کنه،ان شاءالله پسردارم میشی

خییییلی ممنون عزیزم

امروز شوهرم بهم اولتیماتوم داد دیگه اسم بچه رو نیار ...😬خدا همین سه تا رو به ما ببخشه🥰

فکر نکنم دیگه بچه بیارم

امیدم آینه همین توراهیم پسر بشه😍

میشه برام دعا کنید تا فشارم تنظیم بشه
2706