2410
2553
شما چ کارایی کردید واسه اینکه پسر شه؟

سه ماه لبنیات نخوردم و حسابی گرمی خوردم هر سری پریود میشدم کلی خرما و دم کرده تخم هویج و فلفل سیاه ناشتا و...

قبل رابطه هم تزریق جوش شیرین و کلا هر چی بود و مراعات کردم ب شوهرمم گرمی و ویتامین دادم ولی خب ب خودم بیشتر رسیدم.روز تخمکگذاری هم رابطه داشتم.

در آخر فک کنم اسپرم شوهرم ضعیف بود ک پسر نشد.

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به من گفتن باید 3 ماه بشه بعد من 3 ماه بارداری سل فری دادم جواب رو گفتن 

نمیدونم عزیزم

من هفته ۸ رفتم و سلامتش کامل چک کردن و همچنین جنسیت که از روی دی ان ای هست و کاملا قطعیه

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2720
سه ماه لبنیات نخوردم و حسابی گرمی خوردم هر سری پریود میشدم کلی خرما و دم کرده تخم هویج و فلفل سیاه ن ...

پسر شدن با رمان رابطه و زمان تخمک گذاری مربوط میشه

اگه زمان ورود اسپرم تخمک باشه یا نهایت فرداش تخمک بیاد پسر میشه، بیشتر از یک روز دختر میشه

چون نطفه پسر خیلی ضعیفه و تو شرایط سخت زنده نمیمونه ولی دختر مقاوم‌تر و زنده میمونه

پسر شدن با رمان رابطه و زمان تخمک گذاری مربوط میشه اگه زمان ورود اسپرم تخمک باشه یا نهایت فرداش تخم ...

اتفاقا ب نظرم هیچ ربطی نداره.من بچه اولم ک سقط شد پسر بود فقط یکروز اونم بلافاصله بعد پاک شدن از پریود رابطه داشتم تو اون ماه.ک حداقل هشت روز با تخمکگذاری فاصله داشت.ولی پسر شد.دوتا دخترام و دقیقا حوالی تخمکگذاری ک اونم دقیقا با کیت تخمک گذاری مشخص کرده بودم باردار شدم ولی دختر شد.

هر چی خدا بخواد ب نظرم همون میشه

2714
این چطوریه

هیچی نزدیک سی چهل میلیون هزینشه بعلاوه کلی آمپول و دارو واستراحت و... ک آخرشم معلوم نیس تو اون ماه باردار بشی یا نه.

اتفاقا ب نظرم هیچ ربطی نداره.من بچه اولم ک سقط شد پسر بود فقط یکروز اونم بلافاصله بعد پاک شدن از پری ...

والا چی بگم، این حرف متخصص زنان بود که گفتم

وقتی برای بارداری تحت نظر بودم بهم گفت

خودم بچم و یه سری اخلاقیات دارم ک با بچه سازگاری ندارم بعدشم یه دختر دارم میخام این یکی پسر باشه

میخوای سقط کنی اگه دختربود؟

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
نمیدونم فعلا

فکر کنم سلفری جنسیت می گه من امینو سنتز انجام دادم  تو برگه ازمایش جنسیت نوشته بود 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

روش های مامان بزرگی و قدیمی بهش نگید میخواد سقط کنه اگه دختر بود با این روش ها که تشخیص قطعی نیست😶🤐

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
اجی توروخدا دعا کن برام پسر بشه که یه دخیو یه پسر باشه تموم تورو خدااادعا کن برام

ان شاالله خدا بهت یه پسر ناز بده

برا من بچه سومم دختر شد،😁

میشه برام دعا کنید تا فشارم تنظیم بشه
2706