2726
۴هفته و یک روز

از کی برم دکتر؟؟اول باید برم کجا چی کار کنم

🤲🤲برای من هم دعا کنیدبرای سلامتی بچم صلوات بفرستین انشالله همه چیزاش ب خوبی پیش بره التماس دعا چون خیلی منتظر بودیم 🤲🤲🤲حاجت روا باشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم یه دختر دارم.واس بچه دومم رژیم گرفتم پسر بشه ک نشد و الان دوتا دختر دارم.یه بچه دیگه هم میخام البته.شوهرم پسر دوسته ولی واس من مهم نیس.سه تا دخترم بشن عالیه.

ما خانوما رو اطرافیانمون تحت فشار میزارن.برو سونو اگ قلبش تشکیل شده گناهه سقط نکن.

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم
خب بخاطر اینه میخام زود تر بفهمم ک بینم دختره یا پسر اخه نمیتونم بچه داری کنم خودم بچم چه گناهی کردم ...

😐😐😐😐😐😐😐😐😐

چقدر عجیب!!!

چطور بچه ای ولی شوهر کردی و یکبارم زایمان کردی!!!!😐😐😐

بچه که نمیتونه شوهر کنه و بزاید!!!🤔🤔🤔🤔🤔

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
اجی توروخدا دعا کن برام پسر بشه که یه دخیو یه پسر باشه تموم تورو خدااادعا کن برام

حتما عزیزم ...ایشالا که یه پسر کاکل زری تو دلته....حتما خیلی بخاطره دخترت دلتو شکستن من درکت میکنم

2706