2410
2553

چرا نمیری سونو

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ن دیوونم مگ

صبرمیکنم تا نوبت سونوم‌بشه ب وقتش میرم چخبره مگ

آدمک اخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دستخطی ک توروعاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیاسراب است بخند آن خدا که بزرگش خواندی بخدا مث تو تنهاست بخند:)🐥💛
چرا نمیری سونو

میدونم چقدر ضررداره سونو هی ماه پاشه بره سونوچخبره صبرکنه

آدمک اخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دستخطی ک توروعاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیاسراب است بخند آن خدا که بزرگش خواندی بخدا مث تو تنهاست بخند:)🐥💛
2714
سنش کمه میگن به ۴ ماه برسه جز قتل حساب میشه 

من تا حالا انجام ندادم خودم امروز با سونو فهمیدم بچم دختره

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
سنش کمه میگن به ۴ ماه برسه جز قتل حساب میشه 

وااات؟سونوقلب وان تی نرفتی؟😐🤕

آخرین پریودت کی بوده بگو من بگم چند هفته ای؟

۱۰اسفندم من

اگ‌گفتی چندهفتمه🧐

مونده به آزمایشگاهی که داری میری

آره درسته

و باید 7 هفته باشی تا درست جواب بده

😭لطفا هر کی امضام رو دید به سلامتی تو دلیم که سالم باشه جواب آزمایش منفی باشه 3تا صلوات بفرسته😢😢😢😢
2706