2726
عنوان

دندون عصب کشی شده رو روکش کردید؟

2397 بازدید | 39 پست

دندونپزشکی گفته باید روکش کنی چون خیلی ضعیفه

اما چند سال قبل هم من یکی دوتا عصب کشی داشتم و اون موقع نمیدونم چرا هیچ دکتری نگفت روکش کن و هنوز دارم استفاده میکنم

البته یکیش دیگه داغون شده و دکتر گفت روکش کن بازم بشه استفاده کنی

اخه خیلی روکش گرونه

نمبتونم انقدر خرج کنم

اره بکن خو بیشتر عمر میکنه.

منم چندتا رو قبلا کردم ولی روکش نزدم

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هزینه های دندون خیلی بالا رفته..مگه مردم از کجا بیارند؟

آرزوی خوشبختی و شادی برای همه دارم 😊 امیدوارم هیچکسی غمگین و ناراحت نباشه 🥰🥰😊😊...عاشق غذا و خوراکی و آشپزیم 😋😋سیر نمیشم.
اره بکن خو بیشتر عمر میکنه. منم چندتا رو قبلا کردم ولی روکش نزدم

خیلی گرونهههه

عصب کشی گرفت ۱۷۰۰

روکش هم ۱۷۰۰

تا الان فقط دوتا پرکردم یه عصب کشی ۳۳۰۰ شد

کلی هم دندون خراب دارم

گریه م میگیره از این گرونی

من یکی آسیابم بود نیاز نداشت روکش

ولی یکی جلوی دهنم بود و بعد عصب کشی خیلی ضعیف شد اگه روکش نمیکردم خورد میشد

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!

حالا روکشم زیاد جالب نیس خالم از زیر روکشش غذا رفته بود همونجا دندون رو پوسیده کرده بود و عفونت باید قبل ک دندون نیاز به عصب کشی بشه پر کرد ک دیواره نازک نشه روکش بخواد من روکش کردم فعلا خوبه

اکانتم مشترکه ب دلیل نداشتن خط
خیلی گرونهههه عصب کشی گرفت ۱۷۰۰ روکش هم ۱۷۰۰ تا الان فقط دوتا پرکردم یه عصب کشی ۳۳۰۰ شد کلی هم د ...

اگر کنار همن و دکترت خوبه کارش .بگو روکش متصل بزنه.من سه تا دندون کنار هم روکش یه سره زدم.

یخورده کارش بیشتره و دردسر داره.ولی ارزوتر میشه تا تک تک.

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
حالا روکشم زیاد جالب نیس خالم از زیر روکشش غذا رفته بود همونجا دندون رو پوسیده کرده بود و عفونت باید ...

اخه گرونه

فقط عصب کشی ۱۷۰۰ گرفت براش

روکششم ۱۷۰۰ میشه

سه تا دیگه هم خراب دارم که یکیش قطعی گفت عصب کشی میخواد

همه شونم اسیاب هستن

2706