1874
2079
عنوان

بچها زود بیاین باشوهرم دعوام شده

3817 بازدید | 156 پست

مغازه لباس داریم یه قسمت لباس زنونه یه قسمت لباس زیر و ی قسمتم لباس بچه گونه 

بعد خلاصه من چند وقت بود میگفتم میخوام پیج بزنم برامغازه و لباس هارو پرو کنم عکاسی کنم و بذار پیج وی جورایی مث بلاگرا بشم و جنسم بفروشم 

شوهرمم ۳ تا شاگرد دختر داره ۳ تاشونم سوسول سوسول از اینا ک بزور ی شال الکی میندازن سرشون و شلوار کوتاه و..... کلا خیلی سوسولی ان و از منم متنفرن من میرم مغازه انگار تو اونجاشون این ۳ تا دختر چوب میذارن اصلا محلم نمیذارن سلامم نمیدن 

البته منم بهشون سلام نمیدم و نگاشونم نمیکنم یکم پیش شوهرم میمونم و میام 

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

چقد بی ادبی😐اینا چیه تایپ کردی

هرکی مطالق میل ما لباس نمیپوشه حق داریم اینارو بگیم؟😶

💙🐟Seni unutmaya ömrüm yeter mi🐟💙       نفهمیدی که عشق و جان منی ، جان که چه گویم ؛ جهــان منی....نفهمیدی که بر دلم چه گذشت ؛ تــ💙ـو قرار دل بیقرار منی....    /  شهزاده ی رویای من شاید تویی ، آن کس که شب در خواب من آید تویی تــ💙ـو ، از خواااب شیــرین ناگه پریدم ؛ او را ندیدم دیگر کنارم بخدا ، جانم رسیده از غصه بر لب ، هر روز و هرشب در انتظارم بخدا......💙برای گرم کردنت میخواستم خودمو آتیش بزنم...../خوشبختی رو میخوام چیکار وقتی تو طالعم نیستی....
2087
2051
خب بعدش

حالا الان زنگ زدم ک دارم میام لباسارو تن بزنم و عکاسی کنم 

گفت دادم شاگردا دارن تن میزنن و عکاسی میکنن تو پیجای خودشون بفروشن 

گفتم مگ من نگفتم خودم میخوام بکنم گفت برو بابا توئم دیگه دادم اینا اینا میذارن تو پیج خودشون تو هم بیا بنداز بذار تو پیج خودت 

🤣

نخند الان یچی میگه بهمون🤐

💙🐟Seni unutmaya ömrüm yeter mi🐟💙       نفهمیدی که عشق و جان منی ، جان که چه گویم ؛ جهــان منی....نفهمیدی که بر دلم چه گذشت ؛ تــ💙ـو قرار دل بیقرار منی....    /  شهزاده ی رویای من شاید تویی ، آن کس که شب در خواب من آید تویی تــ💙ـو ، از خواااب شیــرین ناگه پریدم ؛ او را ندیدم دیگر کنارم بخدا ، جانم رسیده از غصه بر لب ، هر روز و هرشب در انتظارم بخدا......💙برای گرم کردنت میخواستم خودمو آتیش بزنم...../خوشبختی رو میخوام چیکار وقتی تو طالعم نیستی....
1718